Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
KermitOZ   30-08-2012, 11:01
#21
Aleksander W napisał(a):Tylko tyle że kilka osób musi zostać dosadnie przywołanych do porządku za działania sprzeczne z prawem i wrogie rozwojowi ruchu rowerowego w Lublinie. Ale bez szczegółów.
Średnio rozumiem co ma do tego Masa i jakieś okoliczności jej towarzyszące. Nie róbmy polityki, jeździjmy na rowerach Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jakub.P   30-08-2012, 11:54
#22
Cytat:Tylko tyle że kilka osób musi zostać dosadnie przywołanych do porządku za działania sprzeczne z prawem i wrogie rozwojowi ruchu rowerowego w Lublinie. Ale bez szczegółów.

Tu na forum na pewno takich osób Smile

KermitOZ napisał(a):Średnio rozumiem co ma do tego Masa i jakieś okoliczności jej towarzyszące. Nie róbmy polityki, jeździjmy na rowerach Wink

Dobrze gada Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Aleksander W   30-08-2012, 15:32
#23
Masa z założenia jest manifestacją rowerzystów walczących o swoje interesy, więc temu właśnie ona służy i nie chodzi tu o politykę. Pewne działania prowadzone na masie (np sprawa ul. Ł.) mają swój dalszy skutek więc zawsze warto ją do tego wykorzystywać.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
KermitOZ   30-08-2012, 15:53
#24
IMHO idea lubelskiej masy już od dłuższego czasu odchodzi od jakiegokolwiek manifestowania i opiera się raczej na wspólnym spędzeniu czasu w rowerowym towarzystwie. Unikam grzebania się w polityce tak jak unikam innych bagien, gnoju itp. i nie mam zamiaru stać się narzędziem (w dodatku mało użytecznym) w walce z kimkolwiek o cokolwiek, po prostu nie życzę sobie i koniec. Dopóki Masa jest nielegalna, a przez to nie ma żadnego oficjalnego celu dopóty nikt nie ma prawa używać jej do tego typu celów.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Aleksander W   30-08-2012, 16:05
#25
No to problem, bo większość mas jest nielegalna i powstała właśnie w celu o którym pisałem Smile

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Oxygen   30-08-2012, 19:02
#26
A mnie nie będzie jutro :-( Kolano miesiąc temu odmówiło współpracy i lipa. Szlag mnie trafia że nie mogę pojeździć, a tu na domiar złego taka pogoda piękna :-?
mraugorzata   30-08-2012, 19:30
#27
Będę Smile

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
kub_pec   30-08-2012, 21:54
#28
W piątek są utrudnienia w ruchu ale na szczęście my nie przejeżdżamy przez remonty Smile

Sztukmistrze.pl
marcus_net   30-08-2012, 22:08
#29
Będę z żoną! Chyba kiełbaski będą najlepsiejsze , a co z drewnem ?
Lemon   30-08-2012, 23:35
#30
KermitOZ napisał(a):To może pojedziemy tak?

Nareszcie jestem w Lublinie w czasie MK Smile
Jeśli tylko nie będzie padał deszcz to stawiamy się w komplecie (2+2 Smile.

Trasa wydaje się dosyć górzysta jak dla mojego pierworodnego, ale jest kilka momentów na odpoczynek Smile

Pozdrawiam
Lemon
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.