Strony (27):    1 2 3 4 5 ... 27   
Rado   21-01-2016, 19:40
#11
Są już szczegóły dotyczące aplikowania: http://www.lublin.eu/turystyka/aktualno ... 787,1.html
Karta zgłoszenia imprezy liczy 25 pkt. do uzupełnienia, niektóre bardzo szczegółowe,
a na chwilę obecną nie mamy opracowanych zbyt wielu szczegółów :roll:
"Termin składania ofert na Sezon Lublin 2016 upływa z dniem 18 lutego 2016 r. (czwartek).
Decyduje data wpływu oferty
".
Proponuję zorganizować spotkanie w celu omówienia detali imprezy, im szybciej tym lepiej.
Jakieś propozycje miejsca i daty?
Proszę o konkrety. Z góry dziękuję.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
mariox   22-01-2016, 09:32
#12
Niedziela, po południu/wieczorkiem?

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Mariobiker   22-01-2016, 10:40
#13
mariox napisał(a):Niedziela, po południu/wieczorkiem?
Do 20 się wyrobimy :?:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Rado   22-01-2016, 16:11
#14
mariobiker napisał(a):Niedziela, po południu/wieczorkiem?
Do 20 się wyrobimy :?:
Niedziela pasuje, rozumiem Mariusz, że od 20.00 pracujesz, więc może ok. 17.00 - 18.00 spotkamy się?
Tylko czekam aż więcej chętnych (zwłaszcza stowarzyszonych, ale nie tylko) się wypowie w temacie imprezy ważnej dla promocji RL...

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
damian.s   22-01-2016, 16:13
#15
Jeśli w niedzielę o godz. 18, to powinienem się wyrobić i pojawić się. Na 17 mogę nie dać rady.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Mariobiker   22-01-2016, 16:15
#16
Rado napisał(a):rozumiem Mariusz, że od 20.00 pracujesz
Niestety tak :-(

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mraugorzata   22-01-2016, 17:08
#17
Ja nie jestem stowarzyszona ;-) ale wstępnie zgłaszam chęć pomocy (na pewno nie dam się wmanewrować w jakąś nocną ustawkę :-P )

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Rado   22-01-2016, 18:26
#18
No to 18.00 :-)
mraugorzata napisał(a):Ja nie jestem stowarzyszona ;-) ale wstępnie zgłaszam chęć pomocy
Super! Mraugo, dajesz dobry przykład :-) Dzięki.

Analizując dokument: "Strategia Rozwoju Turystyki do roku 2025" to wg mnie trasa przez Ciebie mariobiker zapodana może nie spełniać wymagań konkursowych (bez obrazy ;-)) - powinno to być coś bardziej związane z miastem Lublin... I tak sobie myślę, że może wyznaczyć trasę rajdu Tour de Lublin? Na pewno wyjdzie sporo więcej km, ale jak ktoś będzie "odstawał" to łatwo wróci do Lublina :-). Np. północną część trasy można poprowadzić po drogach serwisowych obwodnicy. A na pit stopa może zrobić jakieś ognisko nad Zalewem - tam gdzie jest wiata z grillem (wiecie gdzie :-))Oczywiście to taka moja luźna propozycja. Co o tym sądzicie?
No i oczywiście zapraszam jak najwięcej osób na spotkanie robocze, a kto nie może, to niech tu wpisuje swoje pomysły.
W kupie siła :-P

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
damian.s   22-01-2016, 19:27
#19
Rado napisał(a):może wyznaczyć trasę rajdu Tour de Lublin?
Sam pomysł wart zastanowienia, ale:
Rado napisał(a):północną część trasy można poprowadzić po drogach serwisowych obwodnicy.
Od obwodnicy to ja bym się trzymał z daleka - ja myślałem o jakichś przyjemniejszych okolicznościach przyrody, a nie jechaniu nie wiem ilu kilometrów wzdłuż głównej drogi - hałas, spaliny itp - jak dla mnie trochę się to kłóci z turystyką rowerową. Dodatkowo pamiętajmy, że drogi serwisowe nie stanowią jednej całości i w okolicy węzłów może być problem z przedostaniem się z jednej części na drugą, zwłaszcza jeśli zebrałaby się większa grupa.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Rado   22-01-2016, 20:02
#20
Te serwisówki to tak idealnie raczej nie prowadzą wzdłuż obwodnicy, ale OK, jak są jakieś inne, fajniejsze drogi, to jestem za. Ja i tak się nie znam na drogach wkoło Lublina, bo gminę Lublin mam już zaliczoną :-P
Temat wyznaczenia trasy wkoło Lublina uważam jak najbardziej za otwarty.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Strony (27):    1 2 3 4 5 ... 27   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.