Strony (3):    1 2 3
Pat   29-10-2013, 23:11
#21
Jurek S napisał(a):które kiedyś jeździliśmy.

Toż my wiemy że nie było opcji żebyś tam nie jeździł :-P . Tylko tak przez moment miałam wątpliwość, bo od dwóch dni dopytujesz o tracka i podpowiedzi do lokalizacji miejsc na zdjęciach, które są tak charakterystyczne, że nawet po kilku latach trudno byłoby zapomnieć ich położenia ;-)

Controversy napisał(a):Dzięki za fajna wycieczkę Wink i zusowskie dywagacje przy pifq.

To była konstruktywna dyskusja. Następnym razem rozpracujemy NFZ Wink. Zdjęcia jak zawsze super!

Iron79 napisał(a):Fajne foty Wam wyszły :-)

Przy tych kolorkach jesieni to co byś nie pstryknął dobrze wyjdzie ;-)
Jurek S   30-10-2013, 09:58
#22
Pat napisał(a):
Jurek S napisał(a):które kiedyś jeździliśmy.

Toż my wiemy że nie było opcji żebyś tam nie jeździł :-P .

(...)
No niekoniecznie Patrycjo. Twoja pierwsza ustawka, patrząc po zdjęciach wydaje się dla mnie zupełnie dziewicza, :-P a że lubię poznawać nowe miejsca to się dopraszałem :-) Ale akurat z tego dnia nikt nie zapisywał Undecided
No to jeszcze zaspokój moją ciekawość ;-) czy te zdjęcia w lesie z drugiego dnia LAS to na 26-27km trasy?

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
MaciekNP   30-10-2013, 11:46
#23
Pat, dzięki za ustawkę! Trasa kozak! No może poza gównianym wąwozem. ;-) Żałuję, że nie mogłem jechać z Wami do końca ale po ilości komentarzy widzę, że trzeba będzie zorganizować powtórkę bo chętnych jak widać nie brakuje. ;-)

Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Judaas   30-10-2013, 11:52
#24
MaciekNP napisał(a):trzeba będzie zorganizować powtórkę bo chętnych jak widać nie brakuje.

Taaak ! Tylko w niedzielę proszę! Big Grin
mraugorzata   30-10-2013, 12:02
#25
MaciekNP napisał(a):trzeba będzie zorganizować powtórkę bo chętnych jak widać nie brakuje.

Judaas napisał(a):Taaak ! Tylko w niedzielę proszę! Big Grin

Koniecznie! :-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.