Strony (3):    1 2 3
Jurek S   30-10-2013, 14:07
#21
Pat napisał(a):
Jurek S napisał(a):Już nie w tym roku, ale w przyszłym można by dogadać się z gminami (gminą) i zorganizować rajd tą trasą historyczno-przyrodniczą zakończony ogniskiem w Tuszowie. A przy okazji jakiś konkurs z nagrodami. :-D

Elegancko! Na stronie gminy widać, że stawiają na promocję walorów turystycznych swoich okolic, więc pomysł powinien się spodobać. A że ognisk w miłym towarzystwie nigdy za wiele, więc z chęcią dołączę Smile

O, nie, nie Patrycjo. Nie ma lekko :-P Ja bym widział w tym Twój znaczący udział :roll: Masz praktykę w wystąpieniach publicznych (widziałem) więc wskazane by były Twoje zagajenia na postojach, a do ogniska to byśmy kogoś znaleźli. No i nie wiem czy Monika chciałaby jeszcze raz prowadzić konkurs Wink
[Obrazek: IMG_9819.jpg]

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Pat   30-10-2013, 14:16
#22
jak się "naumiem" to mogę coś tam poopowiadać. Ewentualnie jak mnie zapędzą w kozi róg to sprowadzę rozmowę na torfowiska, których jest trochę w dolinie Wink
Jurek S   30-10-2013, 14:20
#23
Pat napisał(a):jak się "naumiem" to mogę coś tam poopowiadać. Ewentualnie jak mnie zapędzą w kozi róg to sprowadzę rozmowę na torfowiska, których jest trochę w dolinie Wink

Super, to się nazywa konkretna odpowiedź konkretnej osoby bez robienia jakichś umizgów :-P
A torfy to rzeczywiście coś z Twojej działki :-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Ex Driver   30-10-2013, 17:15
#24
Jeśli będzie potrzeba to też w czymś pomogę.

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.