Strony (4):    1 2 3 4   
Pinky   05-12-2009, 03:12
#21
Przychylam sie do pomyslu PrazonegoRabarbara. Teraz wiekszosc cierpi na suchotki kieszonkowe. Wstrzymajmy sie z skladka, swiatelka nie zajac nie uciekna.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Zwirek   05-12-2009, 09:45
#22
PrażonyRabarbar napisał(a):
Zwirek napisał(a):bo studentem aby tylko jestem..

A ja słyszałem, że lubelscy studenci to na kasie śpią a z nudów wpłacają na konta palikotka :mrgreen:
Śpią na kasie, ja Ci dam na następnej ustawce! :evil: ;-)
Pinky napisał(a):swiatelka nie zajac nie uciekna.
Ale długie noce uciekną Tongue hehe nie no też tak myślę, że grudzień to lipny miesiąc na dodatkowe wydatki, tymbardziej, że i rachunki nas lubią w tym okresie ;o Też piszę się na składkę w styczniu :-)

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
kenubi   07-12-2009, 10:24
#23
OK. Tylko pisałem, że w styczniu nie mam grama czasu - dla mnie to czas wzmożonego wysiłku w pracy. Także przeciągnie się na luty albo i dalej.
No to jak ktoś coś _konkretnie_ będzie chciał to piszcie na PW.
Zwirek   07-12-2009, 19:17
#24
Dobra, a kto by się pisał ew jeszcze w grudniu? Może znalazło by się kilku chętnych żeby mieć wcześniej te lampki niż luty? BTW użytkownik Edim(ten z allegro, o którym mówił kenubi) jest z Radomia, do którego ze wsi mam ze 35 km, więc jakby się okazało, że wszystko potrzebne do budowy lampki można u niego kupić to ja moge się wybrać do tego Radomia i zrobić zbiorowe zakupy.. Może nawet w przyszłym tygodniu..

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Arkus   07-12-2009, 20:33
#25
ja się piszę na jedno, może nawet 2 takie cacka Smile)

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
pawel   07-12-2009, 23:21
#26
ja też jestem zdecydowany
Zwirek   07-12-2009, 23:33
#27
spoko.
Arkus, ale kenubi pisał chyba,że zrobi tylko jedną dla jednej osoby..
Napisałem maila do Edima odpisał mi, że mogę się próbować z nim umówić wieczorami. Spróbuję to załatwić jakoś, chociaż pory wieczorowe nie do końca mi sprzyjają. Myślę, że mogę spróbować załatwić to w piątek tuż przed świętami, tj dokładnie 18. Tyle, że wtedy części przywiózłbym dopiero po świętach, a to już prawie styczeń i byłaby lipa zawracać kenubiemu gitarę jak nie będzie miał czasu, Jutro jeszcze pogadam z rodzinką czy się ewentualnie nie wybierają do Radomia na dniach to oni mogliby ew kupić party. No chyba że się zrzucamy na wysyłkę. Przy 3-4 osobach to już i tak powinny wyjść jakieś groszowe sprawy(jeśli wszystko kupimy właśnie u Edima), a może i jakiś rabat się by wytargowało. Jak Wam to pasuje?

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
pawel   08-12-2009, 07:30
#28
Zwirek napisał(a):spoko.
Arkus, ale kenubi pisał chyba,że zrobi tylko jedną dla jednej osoby..
Napisałem maila do Edima odpisał mi, że mogę się próbować z nim umówić wieczorami. Spróbuję to załatwić jakoś, chociaż pory wieczorowe nie do końca mi sprzyjają. Myślę, że mogę spróbować załatwić to w piątek tuż przed świętami, tj dokładnie 18. Tyle, że wtedy części przywiózłbym dopiero po świętach, a to już prawie styczeń i byłaby lipa zawracać kenubiemu gitarę jak nie będzie miał czasu, Jutro jeszcze pogadam z rodzinką czy się ewentualnie nie wybierają do Radomia na dniach to oni mogliby ew kupić party. No chyba że się zrzucamy na wysyłkę. Przy 3-4 osobach to już i tak powinny wyjść jakieś groszowe sprawy(jeśli wszystko kupimy właśnie u Edima), a może i jakiś rabat się by wytargowało. Jak Wam to pasuje?

Wydaje mi się, że koszty przesyłki nie zrujnują naszego budżetu. Możeby tak zaktualizować listę chętnych i w końcu zamówić te rzeczy jeszcze w tym tygodniu. Wink
msl   08-12-2009, 12:44
#29
Ja też piszę się jeszcze na grudzień. I też sądzę, że w razie czego koszty wysyłki nie byłyby jakieś przerażające, więc chyba zostaje się tylko dogadać kto co dokładnie bierze i do kiedy trzeba się złożyć :-)

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
kenubi   08-12-2009, 12:58
#30
Ale kombinujecie ;D Koszty? Przecie się da sprawdzić dodając do koszyka na ledim.pl (przy wartosci gratow na ok 250 zł koszty ~10 zl).
Jak chcecie lampki w tym roku to spotkajcie sie czy jak i zamawiamy bo z czasem coraz bardziej mi się krucho robi - to niby nic wielkiego, w sumie sami możecie sobie zrobić mając kilka prostych narzędzi ale jednak chwile trzeba się pobawić (a jaka satysfakcja Tongue jak zadziała).

Aha, sprawdziłem na necie te ładowarki Li-Ion (HXY-042V2000A ) po ~36 zl (na DX są po $8 z free przesyłką) i mają b.dobre opinie - jedna wada, ładowanie powinno być przerwane (~fizycznie) po pewnym czasie np.1-2 h po ~naładowaniu a te ładowarki nie wyłączają sie (jedynie ładuja malutkim prądem ale jednak) i trzeba pilnować aby wyłaczyć bo pewnego dnia nad ranem może być BUUM.
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.