mraugorzata   21-06-2015, 14:49
#1
Nie wiem czy aby na pewno piszę w dobrym dziale, w razie czego proszę przenieść.

W związku z tym, że w dniach 22 - 30 sierpnia wybieram się na wakacje, będę potrzebować kilku gratów, mianowicie:
- namiot (najlepiej 3-osobowy, większy w ostateczności jakoś upchnę, ale nie potrzebuję)
- kuchenka turystyczna,
- naczynia turystyczne.
Nie bardzo uśmiecha mi się kupować to wszystko, dlatego zadaję pytanie czy ktoś mógłby takie cosik pożyczyć? ;-) Obiecuję dbać lepiej niż o własne :-D Jeśli ktoś może i chciałby mi pożyczyć przynajmniej jedną rzecz z listy proszę o informację i podanie odpowiedniej waluty rozliczeniowej ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
mariox   21-06-2015, 20:49
#2
Tomek Tkt mia kuchenkę i pewnie inne graty też :-P. Wiem, bo raz szukaliśmy nabojów do kuchenki :mrgreen:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
tkt   21-06-2015, 21:28
#3
wszytko masz Wink
namiot 3 typu igloo (sprawdzę istnienie szpilek)
kuchenka - nie wiem jak będzie z gazem po lipcowym wyjeździe
gustowne naczynka z czajniczkiem też

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
mraugorzata   21-06-2015, 21:35
#4
Ta kuchenka to na kartusze? ;-)
Tak czy inaczej chyba sobie jakoś poradzimy. To mogę liczyć na pożyczkę? :mrgreen:

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Noorbi   22-06-2015, 09:13
#5
Uważaj.... bo to chwilówka i na pewno ukryte jest gdzieś wysokie oprocentowanie. Żebyś nie musiała za namiot oddawać willi z basenem. :mrgreen:
mariox   22-06-2015, 12:01
#6
tkt napisał(a):gustowne naczynka z czajniczkiem też
Może o TEN czajniczek chodzi? ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.