Strony (3):    1 2 3   
Campino   21-02-2015, 17:59
#11
Taka sytuacja miała miejsce, stało się to na ścieżce rowerowej, niedaleko tamy, więc udałem się do najbliższego serwisu, bo nie chciało mi się dyrdać do Państwa przez pół miasta piechotą oraz stwierdziłem, że skoro czynność - jak sam Pan określił "prostą" nie wychodzi Państwu najlepiej, to czynność wstawienia tulejki również nie pójdzie gładko. Takiej sytuacji może Pan nie pamiętać, gdyż były to początki Państwa w Lublinie. Być może nie dałem się zrekompensować, ale cóż takie jest życie. Nie obsmarowuje, tylko wyrażam swoje własne odczucia oraz zdanie, do którego mam prawo. Z resztą, gdybym miał trollować, to nie byłbym użytkownikiem tego forum od 6-7 lat ? Być może teraz w serwisie jest inaczej, jednak niesmak pozostał.
darist   21-02-2015, 19:08
#12
Różnie bywa z jednoznacznym wyrażeniem opinii.
Jeden z polecanych tutaj serwisów (do którego mam szacunek) nie uporał się w ramach przeglądu z problemem. Zrobiło się nawet gorzej niż przed oddaniem do serwisu.
Ale wiadomo, że części się zużywają więc niewiele mogłem zrobić poza... oddaniem roweru do innego serwisu.
I właśnie BikeBoys uporał się z problemem w kilka minut (bez wymieniania czegokolwiek).
Od tamtego czasu rower bez wspomnianego problemu przejechał jeszcze ponad 2000km
Samo życie :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
KamilBB   23-02-2015, 15:48
#13
Nadal wątpię że mogliśmy wkręcić źle pedał do korby, no chyba że już wcześniej był źle wkręcony.:-)
Jeśli popełniliśmy błąd to oczywiście przepraszamy za zaistniałą sytuację. Następnym razem w takim przypadku zawsze trzeba zjawić się na reklamację(z zalewu nie jest daleko do nas).

To czy ktoś jest na forum 6-7lat wcale nie znaczy, że nie nielubi/faworyzuje jakiegoś innego serwisu, sklepu.
bikemaniak   23-02-2015, 16:38
#14
Ja osobiście polecam sklep i serwis rowerowy Jerzo przy ul. Struga 77. Gość zna się na rzeczy, zawsze doradzi i jest chyba najtańszy. Nie zawiodłem się ani razu.

Nie siedź w domu idź na rower
Mariobiker   23-02-2015, 16:41
#15
bikemaniak napisał(a):sklep i serwis rowerowy Jerzo przy ul. Struga 77. Gość zna się na rzeczy, zawsze doradzi
Pod warunkiem, że chcesz kupić to co ma akurat na półce :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
bikemaniak   24-02-2015, 16:57
#16
Pod warunkiem, że chcesz kupić to co ma akurat na półce

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Owszem zazwyczaj biorę to co ma na półce (części są dobrej jakości) ale były sytuacje, w których nie podobał mi się aktualny produkt i się dogadaliśmy ;-)

Nie siedź w domu idź na rower
Mariobiker   24-02-2015, 22:53
#17
bikemaniak napisał(a):Owszem zazwyczaj biorę to co ma na półce
A ja wolę z pod lady ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
lubelaczek   01-03-2015, 00:54
#18
Pozwolę sobie zapytać ? Co nie tak ze sklepem rowerowym na ulicy Struga ?
Osobiście tam coś kilka razy kupiłem. Generalnie nie mam wyrobionej opinii, więc chętnie poznałbym wasze.
bikemaniak   01-03-2015, 15:51
#19
Jak już pisałem wyżej dla mnie sklep rowerowy przy ulicy Struga jest jak najbardziej w porządku. Robiłem tam zakupy nie raz, korzystałem z serwisu i nigdy nie narzekałem. Gość jest tańszy w porównaniu do innych sklepów i serwisów rowerowych.
Całkiem pozytywną opinię mam także o metrobikes bo dają zniżki na ubraniaSmile

Nie siedź w domu idź na rower
lubelaczek   02-03-2015, 18:18
#20
bikemaniak. Twoją opinię poznałem i wiem, że jest pozytywna Smile Raczej mam na myśli opinię innych użytkowników. W tym temacie wypowiadał się mariobiker, z jego postów wnioskuję, że ma inne zdanie, niż Twoje i chętnie chciałbym je poznać.
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.