Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
mraugorzata   03-09-2014, 19:46
#11
Trasa bardzo oryginalna :-D Chyba w tym roku jeszcze tamtędy nie jechałam :-D

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jurek S   03-09-2014, 19:47
#12
Jakub.P napisał(a):Ja się czaje na weekend Tongue
Zdaje się, że otworzyłeś kolejną puszkę "pandory" :-P

mraugorzata napisał(a):Trasa bardzo oryginalna :-D Chyba w tym roku jeszcze tamtędy nie jechałam :-D
Ale nie napiszesz, że masz śliwki do oberwania? ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
paulina_kinga   03-09-2014, 19:56
#13
Jurek S napisał(a):Puk, puk paulina_kinga, jesteś tam? Żebyś nie mówiła, że za późno napisana ustawka :-P
Dzień przed - to rozumiem i w dodatku pasuje mi termin, a pogoda jest cudowna - jadę Big Grin

radzik napisał(a): [szept do reszty]: hmmm może nie psujmy Jurkowi urodzin, niech pojadą we dwójkę :oops: Arrow cała reszta zostaje w domach :!:
Big GrinBig Grin Bardzo lubię ludzi z poczuciem humoru Big GrinBig Grin

Slow life
Jurek S   03-09-2014, 21:09
#14
paulina_kinga napisał(a):(...)
Dzień przed - to rozumiem i w dodatku pasuje mi termin, a pogoda jest cudowna - jadę Big Grin

(...)
I to rozumiem. :-D A nie jeden się zastanawia, drugi się czai, ktoś tam chce odprowadzać, itd, Idea

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Rado   03-09-2014, 22:07
#15
Będę.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
KermitOZ   04-09-2014, 01:27
#16
Jurek S napisał(a):Ktoś jeszcze nie może? :lol:
Ja nie mogę, nie uznaję powrotów tą samą trasą Tongue

Jurek S napisał(a):Śladowa ilość terenu (ok 200m)
BTW: na tej trasie jest 100m terenu, jakby co to zdecydowanie przejezdnego szosówką Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jurek S   04-09-2014, 07:54
#17
KermitOZ napisał(a):(...)
Jurek S napisał(a):Śladowa ilość terenu (ok 200m)
BTW: na tej trasie jest 100m terenu, jakby co to zdecydowanie przejezdnego szosówką Smile
Ciekawe czy o tym samym terenie mówimy :-D Ale to zawsze lepiej kogoś mile zaskoczyć niż miałby mi marudzić, "miało być 100, a tu jeszcze teren" :-P A tak z ciekawości jak nie zapomnę to sprawdzę.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   04-09-2014, 08:00
#18
Jurek S napisał(a):"miało być 100, a tu jeszcze teren" :-P
Rozumiem, że jeśli okaże się, że terenu będzie więcej to zawrócimy :-P No bo przecież ile można Radzika oszukiwać :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
Jurek S   04-09-2014, 08:04
#19
damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):"miało być 100, a tu jeszcze teren" :-P
Rozumiem, że jeśli okaże się, że terenu będzie więcej to zawrócimy :-P No bo przecież ile można Radzika oszukiwać :mrgreen:
Normalnie bałbym się ;-) dalej jechać i dlatego robię takie grubsze założenia. :-D Ale dla radzika to i 100m to o 100 za dużo 8-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
holden   04-09-2014, 13:41
#20
Jurek S napisał(a):Ktoś jeszcze nie może?
Ja myslałem żeby Was odprowadzić, ale akurat muszę w tym czasie przerzucić trochę żeliwa.

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.