Strony (4): 1 2 3 4   
Jurek S   30-03-2014, 10:24
#1
Ci co byli na ustawce Damianowym szlakiem wiedzą o co chodzi. Dla niewtajemniczonych to taka książeczka ze zbiorem miejsc, które znajdują się w Krainie Rowerowej przy Bursztynowym Szlaku Greenways. Obecność w tych miejscach potwierdza się specjalnym stemplem. Tak sobie przeglądałem i zobaczyłem, że przy wyjeździe do Kazimierza, przy odpowiedniej modyfikacji trasy można zebrać 23 stemple. Jak ją sobie przygotuję to może uda sie znaleźć jakiś termin i pojedziemy. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   30-03-2014, 11:08
#2
Jurek S napisał(a):Tak sobie przeglądałem i zobaczyłem, że przy wyjeździe do Kazimierza, przy odpowiedniej modyfikacji trasy można zebrać 23 stemple. Jak ją sobie przygotuję to może uda sie znaleźć jakiś termin i pojedziemy.
Szykuj trasę a chętni na pewno się znajdą ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Bart   30-03-2014, 11:35
#3
No, zdobywałby stemple.

Terenikiem to ciągnikiem.
Jurek S   30-03-2014, 11:37
#4
Bart napisał(a):No, zdobywałby stemple.
Już coraz mniejsze wątpliwości mam co zrobić z zapasowym paszportem :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   30-03-2014, 11:59
#5
Jak się już Wam na dobre spodoba zabawa ;-) z paszportami, proponuję coś takiego http://blogiceo.nq.pl/wirtualnyadi/file ... -Hel-1.jpg
więcej informacji tutaj
http://www.tpcmm.pl/i-ty-mozesz-byc-zdo ... naki-bliza
http://latarnie.igel.pl/

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Noorbi   30-03-2014, 13:06
#6
Dawno, dawno temu... Za siedmioma górami, itd. zdobywałem kilka stopni Górskiej Odznaki Turystycznej, a także Odznaki Turystyki Pieszej. Tak sobie pomyślałem, że może coś z rowerkiem teraz pokombinować. Może ktoś ma ochotę na coś
TAKIEGO w ramach ustawek RL?
Jurek S   30-03-2014, 13:33
#7
Przy tej dyskusji jedna myśl rozświetliła mi głowę :-P a może by tak zrobić KORL czyli Kolarska Odznaka Rowerowego Lublina?, albo RORL - Rekreacyjna Odznaka Rowerowego Lublina :mrgreen: :lol:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   30-03-2014, 13:45
#8
Jurek S napisał(a):a może by tak zrobić KORL czyli Kolarska Odznaka Rowerowego Lublina?, albo RORL - Rekreacyjna Odznaka Rowerowego Lublina :mrgreen: :lol:
Myśl Jureczku, pomysł jest bardzo ciekawy. Tylko niech regulamin przyznawania odznak będzie mniej pokręcony niż w PTTK ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Rado   30-03-2014, 13:55
#9
Jurek S napisał(a):a może by tak zrobić KORL czyli Kolarska Odznaka Rowerowego Lublina?, albo RORL - Rekreacyjna Odznaka Rowerowego Lublina
I po przejechaniu odpowiedniej ilości km podczas naszych ustawek wyróżniać takie osoby, np. poprzez wręczenie oprócz Odznaki, naklejki na rower, kask, czoło, jak kto lubi ? :-P

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
KermitOZ   30-03-2014, 17:16
#10
Jurek S napisał(a):Odznaka Rowerowego Lublina
O tym samym pomyślałem. Będzie coś z tego? Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (4): 1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.