Bigos   10-09-2013, 19:27
#1
Może miałby ktoś dwa lub jedno ogniwko do łańcucha CN-HG93 (9-rzędowy XT)? Nie musi być nowy, ale maksymalnie 1500 km przebiegu, żeby jakoś współgrał z aktualnym. Wymienię za piwko albo ekwiwalent w czekoladzie Wink
KermitOZ   10-09-2013, 19:51
#2
Niestety Marcin nie mam tego co tam potrzebujesz, zresztą i tak byśmy się nie dogadali, bo interesuje mnie tylko wymiana na bilety NBP Wink Natomiast moja rada: zadzwoń do Centrali, wiem, że posiadają tam specjalne pudełeczko na tego typu "części", więc jest szansa, że od XT się także znajdzie.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Irek   10-09-2013, 19:57
#3
Tego czego potrzebujesz nie mam ale jakbyś z braku laku chciał nowe ogniwa z HG-73 to daj znać.
przamak   10-09-2013, 20:36
#4
Bigos napisał(a):Może miałby ktoś dwa lub jedno ogniwko do łańcucha CN-HG93 (9-rzędowy XT)?)

W jednym z rowerów mam w ramach eksperymentu zamontowany łańcuch składający się z około 20 kawałków różnych typów łańcuchów rozmaitych marek, które zostawały mi po ich skracaniu. Mam tam całe spektrum różnych produktów, od lichego łańcucha z Tesco za 8,99 zł do kilkunastokrotnie droższego kawałka Campagnolo Record, wymieszane łańcuchy HG, IG i chyba nawet UG, fragmenty 8- i 9-rzędowe. Całość bez problemu współpracuje z kasetą 8-rzędową, a biegi w nim zmieniam bez wielkiego cackania się i pod obciążeniem. Zawsze staram się mieć przy sobie rozkuwacz, ale łańcuch zerwałem tylko raz na samym poczatku - być może gdzieś go niedbale zakułem. Według mnie nic wielkiego się nie stanie jeżeli zamontujesz sobie kawałek jakiegokolwiek łańcucha 9-rzędowego.
Bigos   10-09-2013, 20:39
#5
przamak napisał(a):Według mnie nic wielkiego się nie stanie jeżeli zamontujesz sobie kawałek jakiegokolwiek łańcucha 9-rzędowego.
Jakiś tam zużyty kawałek mam, zostawiłem sobie na pamiątkę. Rzecz w tym że ja cisnę ostro i już teraz mam jakieś problemy z napędem, a dokładanie kolejnego słabego elementu to tylko proszenie się o kłopoty.
msl   11-09-2013, 12:41
#6
Mam 3 ogniwa z HG93, nowe, służyły za breloczek :-P
Jeśli jesteś zainteresowany, to chętnie je odstąpię.

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.