Strony (3):    1 2 3   
kylos   31-08-2009, 15:22
#11
Tom napisał(a):Tempo podyktowane będzie jedynie zachodem słońca
Zachód słońca w dniu dzisiejszym o godzinie 19.20 Tongue Wychodzi 3 godziny i 5 minut wycieczki. Obliczając tempo średnie wychodzi w przybliżeniu 0,216 km / minutę co daje 13 km/h ;D

"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Jurek S   31-08-2009, 15:24
#12
Potwierdzam w imieniu Toma aktualność dzisiejszej ustawki. Godzina i miejsce ustawki bez zmian.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Lukasz91   31-08-2009, 15:56
#13
ja też przyjadę ale możliwe że się spuznięmax 10 min więc jeśli byście poczekali był bym do zgodnie wdzięczny
Seweryn   31-08-2009, 16:05
#14
chyba i ja pocisne Smile
urokliwe krajobrazy podziwiać
ulotne chwile i
zachód słońca aparatem notować/ haha
Lukasz91   31-08-2009, 21:18
#15
nom ja już przyjechałem do domu ze mną wszystko ok. w sumie muszę pochwalić trasę którą przygotował Tom bardzo dużo wąwozów i ciekawych zjazdów i do końca cały wypad mi się podobał Smile :mrgreen:
:lol:
Seb   31-08-2009, 21:57
#16
No i ja właśnie wróciłem do domu ;-)
No to tak krótko bo nie mam weny na pisanie :-) :
Trasa przygotowana przez Tom'a rewelacyjna, dużo terenowej jazdy a czasami nawet dość trudna trasa była do pokonania (można było się zmęczyć :-) ), piękne wąwozy do zwiedzania i było na czym oko zawiesić :-) przepiękne widoki i jazda po polach podczas zachodu słońca - coś pięknego naprawdę (żałuję, że nie miałem cyfrówki swojej)
Pod koniec miałem na zalew uderzyć ale na ścieżce ciemno bardzo było i stwierdziłem, że pokręcę się po mieście wieczorem bo to w końcu ładne miasto :-)

Zdarzyła się jedna nieprzyjemna sytuacja, jeden z uczestników wycieczki wpadł rowerem w duży dół, który wypłukała woda na środku ścieżki polnej i zaliczył "glebę" na rowerze dość mocno (sytuacji nie widziałem) ale muszę przyznać, że twardy jest i nic mu się nie stało na szczęście :-) tylko uszkodzenie mechaniczne pedała plastikowego w rowerze
Kolejny argument, żeby kupić kask sobie ;-)

Statystyki:
Osób na ustawce 9 (wymieniał nie będę bo same nowe twarze i nie znam :-) )
Dystans od Związkowej do Związkowej około 33km ja dokręciłem potem do 48km
Średnia około 14,5km/h bo teren czasem był naprawdę ciężki w końcu to wąwozy ;-)
Pozdrawiam Seb

P.S.
Zdjęcia pewnie wyszły genialne :-)
kylos   31-08-2009, 22:59
#17
Bardzo ciekawa przejażdżka :] Nie sądziłem, że można tak poprowadzić trasę, żeby naprawdę praktycznie non stop jeździć po bezdrożach i wąwozach, a było ich dzisiaj sporo Smile Dziękuję bardzo! :mrgreen: Bajeczne krajobrazy, na pewno na długo zostaną w mojej pamięci. Pozdrawiam wszystkich uczestników i czytających również Wink

"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
patkos   31-08-2009, 23:32
#18
Ja jechałem za Łukaszem91, gdy ten wpadł w rów, wyglądało to poważnie, ale na szczeście chyba nic poważnego się nie stało.

Słowa uznania dla kierownika wycieczki - Tom, ciekawa trasa i orientacja w terenie godna pozazdroszczenia ;-) .
Pogromca z Lbn   01-09-2009, 09:16
#19
Mi też się bardzo podobało, trasa genialna wielki szacunek za taką umiejętność rozplanowania drogi ;-) . Mimo, że nie nadążałem za Wami to i tak było fajnie :mrgreen: .

Pozdrawiam
Tom   01-09-2009, 12:27
#20
Ja tak szybko,bo zaraz lecę do pracy. Dzięki wszystkim za wspólną ekspedycję, cieszę się, że się podobało.
W ekspedycji udział wzięli (mam nadzieję, że się nie pomyliłem Wink )
Pogromca z Lbn, patkos, kylos, Seb, Lukasz91, Seweryn - naczelny fotograf, Arczi10, Pawel93 i moja skromna osoba ;-)
Dzięki i polecam się na przyszłość.
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.