Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
Rado   25-05-2013, 23:34
#11
Rafał - nie to podlinkowałem co chciałem ... chyba coś Targeo nie działa jak powinno - wytyczyłem trasę przez Kozienice, Magnuszew, Górę Kalwarią, itd. ... a link pokazuje całkiem inną trasę, nie wiem o co kaman ... z drogami ekspresowymi to wiem Smile
Andrzej - jak przejadę trasę, to zdam relację co i jak Smile

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
damian.s   26-05-2013, 00:46
#12
W propozycji Rafała na odcinku Janowiec - Kozienice można jeszcze rozważyć opcję przez Łaguszów, Chechły, Czarnolas i dalej wbicie się w Policznej lub Garbatce Letnisko na DK79. Odcinek z Czarnolasu do Janowca przejechaliśmy niecały miesiąc temu ze Sławkiem - na większości odcinka asfalty całkiem dobrej jakości i bardzo małe natężenie ruchu. Jedyny minus to konieczność jazdy odcinkiem DK79 - dobry asfalt, ale wąsko, bez pobocza. Ewentualnie w Policznej nie skręcać w DK79, tylko polecieć prosto na Pionki - a potem w miejscowości Brzóza powrócić na trasę Rafała.
Też jestem ciekawy szczegółów trasy - w Warszawie mam siostrę i też mi taki pomysł przeleciał przez głowę, żeby kiedyś wybrać się do niej pociągiem z rowerem, a wracać już na dwóch kółkach. Jak wyjdzie - zobaczymySmile

[Obrazek: button-1421-black.png]
Garp   26-05-2013, 20:22
#13
slv napisał(a):
Garp napisał(a):Wal 801, sam zobacz na Street View jaki tam jest ruch...

lol. Street View wytyczną ruchu na trasie? :mrgreen:

btw. kiedy ostatnio jechałeś 801?

A jak inaczej z domu sprawdzisz wygląd trasy? Nie muszę "ostatnio nią jechać", jestem z Puław więc ją znam.
slv   26-05-2013, 21:17
#14
Garp napisał(a):A jak inaczej z domu sprawdzisz wygląd trasy? Nie muszę "ostatnio nią jechać", jestem z Puław więc ją znam.

Najlepszym sprawdzianem jest jazda po trasie ;-) Zgadzam się w 100% z chłopakami - trasa, którą polecasz 'friendly' nie jest - to raczej opcja dla tych, którzy lubią czuć samochody na plecach i brak pobocza ;-) ... wiadomo, że niektórym to nie przeszkadza ;-)
alchemique   17-09-2013, 22:48
#15
Czy ktoś w tym roku pokonał trasę Lublin Warszawa? Z mojego (samochodowego) doświadczenia 801 rzeczywiście nie ma pobocza i jest na niej duży ruch - ja bym odradzał. 17 wydaje się OK, jednak po przeczytaniu Waszych opinii zastanawia mnie trasa przez Kozienice? Czy ktoś próbował?

Paweł
Mariobiker   18-09-2013, 18:42
#16
alchemique napisał(a):Czy ktoś próbował?
Jako odpowiedz na twoje pytanie zacytuję wypowiedz pewnej motocyklistki :

" Wracaliśmy wczoraj z Lubym ze ślubu z Lublina i licho jakieś podkusiło nas żeby odbić z szosy lubelskiej na Puławy i pojechać trasą widokową przez Kozienice. Widoki owszem były, trzeba było bardzo pilnie patrzeć na drogę bo ktoś cholera jasna asfalt ukradł. Na całej trasie było może 5-6 odcinków gdzie dało się jechać. Po reszcie trasy dało się toczyć. Chociaż może jednak warto tam podjechać żeby zobaczyć niesamowite i niebagatelne konstrukcje z łat drogowych. Ci którzy łatali tą drogę osiągnęli mistrzostwo w tym co robią :p
Tą drogą polecą sobie śmiało tylko właściciele crossówek a cała reszta niech ją omija."

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
alchemique   22-09-2013, 11:55
#17
Witajcie,

pokonałem, trasę Warszawa Lublin (przez Kozienice) wczoraj (sobota) oto moje wrażenia:

Warszawa - Kozienice - droga bardzo przyjemna, dopiero ok. 10 km przed Kozienicami pojawiła się gorsza nawierzchnia.
Kozienice Dęblin - tu rzeczywiście było zdecydowanie gorzej ale moim zdaniem nie aż tak źle jak w opisie powyżej. Dziury i łaty rzeczywiście są ale za to mały ruch i można sobie środkiem jechać.
Dęblin - Puławy - zdecydowanie najprzyjemniejsza część trasy - umiarkowany ruch samochodowy, bardzo przyjemnie wrażenia widokowe, dobra nawierzchnia.
Puławy Lublin (przez Kurów) - do zjazdu z obwodnicy całkiem przyjemnie, później intensywny ruch.
KermitOZ   22-09-2013, 12:37
#18
alchemique napisał(a):Puławy Lublin (przez Kurów) - do zjazdu z obwodnicy całkiem przyjemnie, później intensywny ruch.
Zapewne chodzi Ci o węzeł Bogucin. Od węzła Dąbrowica w kierunku Warszawy nie ma żadnej obwodnicy! Chyba, że obwodnica Garwolina. Ktoś to w końcu pojmie? Na CB głąby dalej pytają jak tam obwodnica "przez" sic! Lublin, pytając o Solidarności, Tysiąclecia i Witosa. Przecież to jakiś koszmar!

http://a.imageshack.us/img39/7199/obwod ... lanogo.jpg

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
endriu68   22-09-2013, 12:55
#19
widzisz Alchemiq -dla jednych droga cool, bynajmniej mi się ona lepiej widzi na Łorsoł , a dla innych (o wszystkim wiedzącym)
mariobiker napisał(a):Tą drogą polecą sobie śmiało tylko właściciele crossówek a cała reszta niech ją omija."
-be
najlepiej samemu spróbować.
-a tak w szczególe napisz coś o sobie w odpowiednim dziale , daj się poznać , żeś nie aTrol, a
Mariobiker   23-09-2013, 15:05
#20
endriu68 napisał(a):a dla innych (o wszystkim wiedzącym)
mariobiker napisał/a:
Tą drogą polecą sobie śmiało tylko właściciele crossówek a cała reszta niech ją omija."

-be
Bez komentarza.
Ps. Na przyszłość proszę czytać z większą uwagą. Zacytowałem wypowiedz pewnej motocyklistki.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.