Strony (4):    1 2 3 4   
mariox   04-09-2012, 21:07
#21
Dzięki również za fajną wycieczkę. Widoki piękne, lekcja historii ciekawa.
TRACK
KILKA FOTEK
Dzięki i do następnego.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Lech   04-09-2012, 21:10
#22
Dzięki Wszystkim za przejażdżkę. Chyba jeszcze nigdy nie byłem na Jurkowej ustawce, której trasa 100% była po asfalcie :lol: Były ruiny zamku, barokowa kaplica, troszkę zawiało historią podczas opowieści miejscowego przewodnika tak, że prawie przegapiliśmy zachód słońca :oops:

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
mraugorzata   04-09-2012, 21:20
#23
Wróciłam. Odbyłam również poważną rozmowę z rodzicielką... Może do jutro foch jej przejdzie...

Koledze chyba nic się nie stało, bo nawet podwiózł mnie pod samą klatkę schodową Big Grin Dzięki Michał Smile

Dróżka ode mnie:
http://www.endomondo.com/workouts/88811169
chociaż na liczniku przy kierownicy wyszło mi prawie 63km :roll: a satelita namierzyła mnie po jakichś 2. Interesująca sprawa te 3km różnicy 8-)

Fotki ode mnie wstawię jutro, bo jeszcze na wieczór koleżanka zadzwoniła że na jutro koniecznie mam raport za rok działania sekcji złożyć jej, a ona w południe z tym do pani dziekan.

Edit. A i zapomniałabym. Dziękuję wszystkim za wspólne kręcenie, a JuraS-owi jeszcze za to, że towarzyszył nam aż na LSM Smile
Lech   04-09-2012, 21:26
#24
mraugorzata napisał(a):Odbyłam również poważną rozmowę z rodzicielką... Może do jutro foch jej przejdzie...
Jakby co ...poleć jej nasze forum i zaproś na jakąś ustawkę :roll:

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
bezpieka   04-09-2012, 21:35
#25
Co prawda spóźniłem się na ustawkę tak 1,5 minuty, ale dzięki temu w Zawieprzycach byłem dosyć szybko ;-)
Dzięki za fajny wieczorny wypad. Było już czuć chłodzik, ale w mieście było jeszcze 21C co mnie zaskoczyło!!!
Fazi5   04-09-2012, 21:47
#26
Ja też dziękuję, jak zwykle Jurkowa ustawka mega udana. Chociaż spóźniłem się kilka minut i goniłem grupę do samych Zawieprzyc. Alw dwie ustawki jednego dnia zaliczone i 150km pękło. Dzięki!

Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
mraugorzata   04-09-2012, 22:34
#27
Sprawozdanie się napisało.
Parę fotek.
https://picasaweb.google.com/1165906850 ... awieprzyce

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
JuraS   04-09-2012, 23:05
#28
Dzięki za wspólne kręcenie.Zachód słońca piękny a nieoczekiwana lekcja historii bardzo interesująca.Małgosi i Michałowi dziękuję za wieczorne przebijanie się przez miasto.

Pozdrawiam,
Jurek
michall1235   05-09-2012, 10:56
#29
Rado napisał(a):PS. mam nadzieję, że koledze nic poważnego się nie stało po tym upadku - prawdę powiedziawszy to wyglądało niebezpiecznie ...
Koledze nic się nie stało, oprócz kilku małych otarć. Co więcej, ustawka bardzo mi się podobała i dziękuję wszystkim za towarzystwo Big Grin Pewnie jeszcze kiedyś się pojawię…

mraugorzata napisał(a):Koledze chyba nic się nie stało, bo nawet podwiózł mnie pod samą klatkę schodową Big Grin Dzięki Michał Smile
Nie ma za co Smile
Lech   05-09-2012, 11:10
#30
michall1235 napisał(a):Pewnie jeszcze kiedyś się pojawię…
Tylko pamiętaj...rower uzależnia :mrgreen:
Dobrze, ze skończyło się na otarciach. Wyglądało nieciekawie. Jechałem za Tobą i ledwo co wyhamowałem.

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.