Strony (4): 1 2 3 4   
endriu68   21-08-2012, 23:25
#1
Witam, ze sporym wyprzedzeniem chciałbym zaproponować wyjazd do Krasnobrodu
http://www.bikemap.net/route/1486513#la ... aptype=osm
Trasa szosa: typ Polski.
Podobno jest tam woda , która wraca siły, a mi by się one we wrześniu przydały.
Może , ktoś się skusi jeszcze?
KrzysiekP   22-08-2012, 08:57
#2
Jadę :-)

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Chasdiel   22-08-2012, 10:10
#3
Też się z chęcią zmierzę z tym dystansem. Byle tylko nic nie nawaliło w trakcie z moim zdrowiem. Tudzież rowerem. Tylko niech ktoś obeznany powie mi co dobrze wziąć na taką imprezę. Od razu mówię, że jeszcze nie zaopatrzyłem się w żadne torby podsiodłowe, sakwy, ubranie rowerowe, ani nic w tym stylu. W zdrowie też nie, ale jestem zaopatrzony w determinację ;-)
Jurek S   22-08-2012, 15:43
#4
Chasdiel napisał(a):Też się z chęcią zmierzę z tym dystansem. Byle tylko nic nie nawaliło w trakcie z moim zdrowiem. Tudzież rowerem. Tylko niech ktoś obeznany powie mi co dobrze wziąć na taką imprezę. Od razu mówię, że jeszcze nie zaopatrzyłem się w żadne torby podsiodłowe, sakwy, ubranie rowerowe, ani nic w tym stylu. W zdrowie też nie, ale jestem zaopatrzony w determinację ;-)

Mogę tylko potwierdzić, że kolega powinien dać radę. Był na kilku moich ustawkach i nieźle podawał. Doradźcie więc mu panowie długodystansowcy jak się wybrać na taki wyjazd.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jacek1!   22-08-2012, 20:22
#5
Jak nic nie stanie na przeszkodzie to jadę :-D
KrzysiekP   22-08-2012, 22:27
#6
Jurek S napisał(a):Chasdiel napisał/a:
Też się z chęcią zmierzę z tym dystansem. Byle tylko nic nie nawaliło w trakcie z moim zdrowiem. Tudzież rowerem. Tylko niech ktoś obeznany powie mi co dobrze wziąć na taką imprezę. Od razu mówię, że jeszcze nie zaopatrzyłem się w żadne torby podsiodłowe, sakwy, ubranie rowerowe, ani nic w tym stylu. W zdrowie też nie, ale jestem zaopatrzony w determinację


Mogę tylko potwierdzić, że kolega powinien dać radę. Był na kilku moich ustawkach i nieźle podawał. Doradźcie więc mu panowie długodystansowcy jak się wybrać na taki wyjazd.

Przekazuje kilka moich sprawdzonych rad(z doświadczenia wiem że):

1. Trzeba się ubrać w grubą puchowa kurtkę to zależy od pogody im cieplej tym lepiej kożuch lub futro
2. Pić dużo "izotoników" przed,podczas i po
3. Każdy odpowiada za siebie bo RL to nie biuro podróży
4. Zabierz to co uważasz za potrzebne kalesony, koc, rozpałkę do grilla itp.
-nigdy nie wiadomo co się przyda
5. Lampki obowiązkowe Andriu wywala z ustawki jak ich nie masz
- jak przyłapie cię kolejny raz to karci aż do skutku
6. Po 3 dniach zaczyna się jazda po bandzie w pełnym tego słowa znaczeniu
7. Nigdy nie lekceważ rad innych
8. Pilnuj się kierownika bo tylko od zna trasę
9. Nie przeklinaj bo przegrasz zakład
10. Sprawiedliwość zawsze zwycięży
To tyle ode mnie mam nadzieje że weźmiesz Sobie to do serca
Pamiętaj wiara czyni cuda

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Mariobiker   22-08-2012, 22:46
#7
W tak zacnym towerzystwie :-) oczywiście piszę się ma wyjazd. Będę musiał trochę pokombinować ponieważ kończę prace o 7:30 Undecided

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
endriu68   23-08-2012, 08:24
#8
Chasdiel napisał(a):co dobrze wziąć na taką imprezę.
Krzysiek już wszystko napisał ( aż nadto)
Ja bym przypomniał o skarpetkach na zmianę i wacikach do uszu.
A tak na serio: kask na główkę , coś od deszczu zapas batonów,banany, gotówka na żarcie albo bilet powrotny (różnie może być) i to z czym jeździsz codziennie (dętka zapas , łatki , pompka) , nie zapominając o lampach- powinno wystarczyć
-Mariusz :...do 19:45... , hmnm...., pokombinujemy,pokombinujesz.
Lech   23-08-2012, 08:52
#9
Cytat:Przekazuje kilka moich sprawdzonych rad
Proponuję dobre rady wykuć w kamieniu, aby nikt ich nie zmienił i zachowały się dla potomności. Oczywiście każdy uczestnik wycieczki długodystansowej powinien znać je na pamięć i o każdej porze dnia i nocy cytować z podaniem numeru dobrej rady. :roll:

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
marcint   29-08-2012, 08:47
#10
Nie będzie łatwo!!! Ale jadę z WamiSmile

Bądź swoim własnym bohaterem!
Strony (4): 1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.