Strony (3): 1 2 3   
MindEx   11-07-2012, 08:23
#1
Cześć.

Dostałem właśnie informację, że dzisiaj, od rana, trwa jakaś "zorganizowana akcja" Policji, która przyczaiła się na parkingu przy Decathlonie/BZWBK i obserwuje przejazd rowerowy przez Spółdzielczości Pracy, a ściślej przez zjazd z tej ulicy w al. Smorawińskiego. Tam, jak wiecie, trzeba długo czekać na zielone światło, mimo wzbudzenia przyciskiem. Wiele osób, mając na uwadze fakt, że łatwo tam ocenić, czy jesteśmy bezpieczni, przejeżdża na czerwonym. Policja to wykorzystała i "wali" mandaty. Akcja jest więc, jak napisałem wyżej, "zorganizowana", ale niestety nie jest to "taka akcja, żebyś dał piątaka", ale ... STÓWĘ.

Także - uważajcie dzisiaj (i nie tylko) tam (i nie tylko).

pzdr.
Krzysiek
Seb   11-07-2012, 09:47
#2
Ciekawa akcja 8-)
Przejadę się i sprawdzę :-)
Jakub.P   11-07-2012, 10:13
#3
Seb napisał(a):Przejadę się i sprawdzę :-)

Uważaj na mandaty Big Grin

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
KermitOZ   11-07-2012, 10:49
#4
Eh.

A gdzie była policja – nasi stróże prawa
Patrol uliczny, przecież zmrok zapada
Pewnie dwie ulice dalej nieubłaganie
Wciskali komuś mandat za złe parkowanie

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
slonko_k   11-07-2012, 20:35
#5
Widocznie Panowie musieli poprawić lipcowe statystyki... Ja przejechałam tamtędy około 10.15 i na szczęście ominęła mnie konieczność wyjątkowo głupiego sposobu wydania stówki, ale będę się uważnie rozglądać jutro rano, na wszelki wypadek. Btw, bezsensowne są te światła.
truskafka   11-07-2012, 20:55
#6
niedługo taki sam manewr zrobią na przejeździe Kraśnicka-JPII, tam się nie zapala zielone (chyba jest uszkodzony czujnik) dla pieszych/rowerzystów na części przejściu przez skręt w prawo z JPII w Kraśnicką, a na przejazd przez pas do jazdy na wprost czeka się strasznie długo, w ogóle te światła są nie skoordynowane z ruchem samochodów, zamiast jechać tak jak auta to się stoi i kwitnie

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Seb   11-07-2012, 21:30
#7
Byłem nie widziałem żadnych ukrytych policjantów.
Potem byłem jeszcze raz w drodze powrotnej z Bronowic i też żadnych policjantów.
To jakaś ściema... 8-)

Ciężkie te światła obok decathlonu są bo przejechać na jednej fazie trudno.
Zazwyczaj jak tamtędy przejeżdżam rowerem to ktoś zazwyczaj na czerwonym przechodzi lub przejeżdża ;-)
Aleksander W   11-07-2012, 21:54
#8
Jaka ściema, mam Ci pokazać mandat? Wink
Dostaliśmy we czterech, ja, kumpel i jeszcze dwóch obcych mi rowerzystów.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Seb   11-07-2012, 22:20
#9
Hehe cóż bywa i tak.
No no, nie sadziłem, że ktoś z forum da się złapać, ja tam zawsze legalnie przejeżdżam 8-)
suchy   11-07-2012, 22:42
#10
A ja bym próbował uciekać. Niech zrzucą trochę sadła.
Chociaż zazwyczaj biorą z zaskoczenia.

Ale próbować nie zaszkodzi, jak oni nas tak my ich.

Łukasz
Strony (3): 1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.