Strony (3):    1 2 3
michalbrodowski   05-07-2012, 21:25
#21
Przez 5 lat w moim przedpokoju stały dwa rowery. Mieszkaliśmy w pięć osób w mieszkaniu 45m2. Niech mi nikt nie pisze że nie ma warunków mieszkaniowych...
kristoferson napisał(a):Pozatym czemu złodziej ma decydować gdzie bedę trzymał swój rower, to ja bede o tym decydował!
No to gratuluję Big Grin Chciałeś być taki autonomiczny, to teraz jesteś bez roweru. I co? warto było?
kristoferson napisał(a):Już wiem że zamontuje metalowe drzwi w piwnicy, do tego zabezpieczone solidną kratą
Złodziej potrafi sforsować wszystko. Lepsze zabezpieczenia go spowolnią, ale nie zatrzymają.
Jeśli złodziej ma godzinę czasu to lepiej zacznij budować bunkier w tej piwnicy.
POWODZENIA!

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
kristoferson   05-07-2012, 22:13
#22
michalbrodowski napisał(a):Przez 5 lat w moim przedpokoju stały dwa rowery. Mieszkaliśmy w pięć osób w mieszkaniu 45m2. Niech mi nikt nie pisze że nie ma warunków mieszkaniowych...
Złodziej potrafi sforsować wszystko. Lepsze zabezpieczenia go spowolnią, ale nie zatrzymają.
Jeśli złodziej ma godzinę czasu to lepiej zacznij budować bunkier w tej piwnicy.
POWODZENIA!
Dalsze licytowanie się kto ma więcej racji co do przechowywania rowerów nie ma sensu, bo każdy będzie bronił swoich przekonań i rozmowa będzie trwała w nieskończoność. Poza tym założyłem ten temat po to, aby powiadomić o kradzieży danego sprzętu jak najwięcej osób, które na codzień jeżdżą rowerami. Może akurat ktoś zauważy ten rower lub jakąś jego część i jego informacje pomogą złapać włamywacza-a to by się opłacało nie tylko mi, ale każdemu potencjalnemu rowerzyście w Lublinie, który mógłby paść ofiarą tego złodzieja w przyszłości.
michalbrodowski   05-07-2012, 22:27
#23
No widzisz, im więcej postów w tym temacie, czyli im bardziej aktywny jest temat tym więcej osób dowie się o Twoim rowerze Smile Dyskusja ta jest więc Ci bardzo na rękę.

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.