Strony (3): 1 2 3   
wiorka   28-10-2011, 12:08
#1
Nowy przewodnik po trasach rowerowych powiatu świdnickiego. Przejrzałam. Warty polecenia, więc polecam. Znalazłam tam kilka miejsc, o których jeszcze nie wiedziałam, a na pewno odwiedzę.
Przewodnik dostępny dla zainteresowanych świdniczan i nie tylko w Starostwie Powiatowym w Świdniku, pokój nr. 109 lub on-line. Wg. info.: Trasy rowerowe Świdnik

[Obrazek: u6674y2011v3.gif]
radzik   10-07-2012, 21:56
#2
trasy wyglądają ciekawie, mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości uda się je przejechaćSmile

Szczerze mówiąc w te tereny to nigdy się nie wybierałem, ciągle na zachód mnie niosłoSmile
mariox   11-07-2012, 08:26
#3
wiorka napisał(a):Przewodnik dostępny dla zainteresowanych świdniczan i nie tylko w Starostwie Powiatowym w Świdniku
I tylko tam?

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
rafik80   11-07-2012, 12:57
#4
W piątek będę w Swidniku, mogę podejść i wziąć dla zainteresowanych.
darist   11-07-2012, 15:18
#5
mariox napisał(a):I tylko tam?

Udostępniają również w pliku pdf do pobrania.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
mariox   11-07-2012, 16:20
#6
rafik80 napisał(a):W piątek będę w Swidniku, mogę podejść i wziąć dla zainteresowanych.
Dzięki, ale nie o to mi chodziło :-)
Zastanawia mnie czasem polityka promocji turystyki w rożnych miejscach. Szlaki fajne (zresztą Wiorka kiedyś chyba wrzucała coś podobnego), a miasto jakby nie bardzo było zainteresowane. Gdyby to był Lublin, to by mnie to może nie zdziwiło, ale Świdnik wydawał mi się zawsze miastem bardziej poukładanym.
Fajnie, że Rafik może przywieźć, a Darist proponuje ściągnięcie i wydrukowanie pdf-a, ale gdyby nie Wiorka, wiele osób by nawet nie miało pojęcia o istnieniu tych szlaków. Takie coś trzeba na siłę upychać gdzie się da, żeby ludzie widzieli :-D
Ale to tylko moje skromne zdanie ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
bartez   11-07-2012, 20:26
#7
Proste jak drut :mrgreen: kasa wzięta na promocję miasta to i parę książeczek trzeba wydrukować a dalej już wiadomo...
darist   11-07-2012, 21:11
#8
Oj chyba ktoś mnie nie zrozumiał :-D
Starostwo Powiatowe Świdnik udostępnia przewodnik w formie drukowanej i elektronicznej (to chyba dobry pomysł? :-)) . Dzięki temu przewodnik jest bardziej dostępny dla wszystkich bez względu na miejsce zamieszkania. Mieszkaniec Chełma, Zamościa, Łęcznej itd. nie musi czekać aż ktoś "upcha" to do jego miasta (ile sztuk i do jakich miast?).
Nie mówię, że nie powinno ich być w Ośrodkach Informacji Turystycznej.
A może tam są? :mrgreen:
Kto i jak często zagląda do takich miejsc? :mrgreen:
mariox napisał(a):gdyby nie Wiorka, wiele osób by nawet nie miało pojęcia o istnieniu tych szlaków

I chwła Jej za to, że o tym wspomniała.
Kolejny raz bo adres tej strony już był na tym forum.
Podobnie jak posty innych osób, które co jakiś czas wspominają o fajnych trasach a później post "ginie" w gąszczu kolejnych.
Ale może trochę więcej własnego zaangażowania :-P
Ponad połowa gmin i powiatów w naszym województwie na swoich oficjalnych stronach prezentuje szlaki turystyczne (piesze i rowerowe) oraz opis ciekawych miejsc.
Wiorka podała Wam oficjalny adres Powiatu Świdnik.
Nie będę podawał tutaj kolejnych adresów bo bez trudu można je odnaleźć.
Zachęcam do ich odwiedzin o ile kogoś interesują ciekawe miejsca a nie tylko średnia jazdy :-D
I nie czekajcie na tony książeczek, folderów i ulotek, które na siłę będą gdzieś "upychane" (bo nie zawsze to wychodzi sensownie i ekonomicznie).

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
MindEx   12-07-2012, 10:53
#9
Rafał:
ja jestem zainteresowany. jeśli faktycznie możesz, to weź, proszę, dla mnie.
myślę, że możesz powiedzieć, że jesteś z RL i wziąć dla nas powiedzmy 20 sztuk (jeśli to nie będzie dla Ciebie problem).

Internet - OK. Ale po co ja mam sobie drukować coś z PDF'a, czy wgrywać na telefon nawet i tracić na to pieniądze, czas i energię, skoro ktoś już - jak by nie patrzeć - za moje pieniądze wydrukował to samo i to w bardziej przystępnej formie?

Uważam, że nad dostępnością takich materiałów jednostki samorządu powinny popracować. Realia są takie, że drukuje się tego sporo, a później rozdaje gdzie popadnie, po targach, kiermaszach itd. A później wychodzi tak, że starsze panie, co roweru nie mają, trzymają w szufladzie masę materiałów dot. szlaków, a ludzie jeżdżący nie mogą "dorwać" tych przewodników, bo się już pokończyły.

Starostwo w Świdniku, ale i Urzędy ościennych gmin, a także UMWL, powinny SAME Z SIEBIE wysłać lubelskim klubom rowerowym po 50 egz. wszystkich przewodników rowerowych, jakie mają. Po WSZYSTKICH szlakach.
mariox   12-07-2012, 11:01
#10
Jakby co, ja chętnie przygarnę jeden egzemplarz Przewodnika (czy od Rafała, czy od Krzyśka).

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (3): 1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.