Strony (3):    1 2 3   
Jakub.P   01-11-2011, 19:52
#11
Można by kiedyś się na cmentarz z I wojny światowej w Strzeszkowicach wybrać.

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Jurek S   01-11-2011, 21:09
#12
Jakub.P napisał(a):Można by kiedyś się na cmentarz z I wojny światowej w Strzeszkowicach wybrać.

Kuba to może kiedyś zrobisz ustawkę. Ja bardzo chętnie, ale to nie w tym temacie. :->

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Michał Szuba   02-11-2011, 09:44
#13
Jak nic mi nie wyskoczy na wieczór i ja chętnie się z Wami zabiorę. Wspaniały pomysł!!!
Przy okazji już dziś zapraszam wszystkich zainteresowanych modlitwą i zwiedzaniem cmentarza na Lipowej z historykiem p. Leonem Popkiem na niedzielę 13 listopada na godz. 13:30. Trzecia najstarsza nekropolia w Polsce ma w sobie wiele tajemnic...
Jakub.P   02-11-2011, 12:05
#14
Jurku tak jak napisałeś w pierwszym poście, iż 19 to godzina wstępna. Czy ona pozostaje czy się zmieni? Jak dla mnie 19.00, jest godziną, która mi odpowiada. A i jak by ktoś jechał od strony Choin/Czechowa/Jakubowic/Dysa zapraszam na 18.30 pod Kościołem pw. Andrzeja Boboli.

Pozdrawiam,
Kuba

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Jurek S   02-11-2011, 12:40
#15
Jakub.P napisał(a):Jurku tak jak napisałeś w pierwszym poście, iż 19 to godzina wstępna. Czy ona pozostaje czy się zmieni? Jak dla mnie 19.00, jest godziną, która mi odpowiada. A i jak by ktoś jechał od strony Choin/Czechowa/Jakubowic/Dysa zapraszam na 18.30 pod Kościołem pw. Andrzeja Boboli.

Pozdrawiam,
Kuba

Tak oczywiście, zostawiamy godzinę 19.00. Proszę nie zapomnieć o sprawnym oświetleniu tył i przód

Michał Szuba napisał(a):Jak nic mi nie wyskoczy na wieczór i ja chętnie się z Wami zabiorę. Wspaniały pomysł!!!
(...)

Cieszę się Michale, że będziesz z nami. (jak tylko nic Ci nie wyskoczy)

Michał Szuba napisał(a):(...)
Przy okazji już dziś zapraszam wszystkich zainteresowanych modlitwą i zwiedzaniem cmentarza na Lipowej z historykiem p. Leonem Popkiem na niedzielę 13 listopada na godz. 13:30. Trzecia najstarsza nekropolia w Polsce ma w sobie wiele tajemnic...

Świetny pomysł. Dobrze by było załozyć to jako oddzielny temat z podaniem konkretnego miejsca spotkania. Prawdopodobnie będzie to główne wejście na cmentarz. :?:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mariox   02-11-2011, 12:42
#16
Jakub.P napisał(a):Jak dla mnie 19.00, jest godziną, która mi odpowiada.
To Ty Kubusiu na dwie ustawki na raz się wybierasz?

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Jurek S   02-11-2011, 12:46
#17
mariox napisał(a):
Jakub.P napisał(a):Jak dla mnie 19.00, jest godziną, która mi odpowiada.
To Ty Kubusiu na dwie ustawki na raz się wybierasz?

A nie doczytałeś :-D
Jakub.P napisał(a):Jadę jednak z wami, do zobaczenia we środę.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jakub.P   02-11-2011, 15:29
#18
Tak, tak Mariuszu się na dwie ustawki wybieram Tongue A tak naprawdę to na Jurkowy wyjazd jadę Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Jurek S   02-11-2011, 22:31
#19
Dziękuję za Waszą obecność w tym dniu. W miejscach, w których byliśmy zgodnie z wcześniejszymi założeniami zapaliliśmy znicze i odmówiliśmy krótką modlitwę. Dziękuje ks. Michałowi za ubogacenie naszego przejazdu ciekawymi pogadankami historycznymi. Zrodziły sie pomysły na 11 listopada, ale to w odpowiednim czasie i miejscu.
Troche zdjęć.
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Stor ... enZaduszny

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
bezpieka   02-11-2011, 23:00
#20
Dziękuję za fajną wspominkową lekcje historii w terenie. Pogoda dodała tylko fajnego klimatu całości.
Co do 11 listopada to pomysłów było bardzo dużo, i chyba można by z tego zrobić nowy dział WYPRAW HISTORYCZNYCH. Lubelszczyzna ma tyle miejsc związanych z różnymi okresami historii że praktycznie każda ustawka mogłaby mieć akcent historyczny (może poza rundą w koło zalewu :-P).

P.s. Pomału zaczynają padać mi baterie w lampkach więc trzeba chyba pomału kończyć sezon.
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.