YARO   05-09-2011, 14:15
#1
https://lh4.googleusercontent.com/-kgcX ... CF0015.JPG

Jeśli ktokolwiek widział, proszę o pomoc i kontakt: 796 16 15 19!
truskafka   05-09-2011, 15:31
#2
a jakieś szczegóły?

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
maYkel   06-09-2011, 01:15
#3
Rower charakterystyczny bardzo, może gdzieś wypłynie.

Nauczka dla innych - nie zostawiać roweru przypiętego całymi dniami w tym samym miejscu (tak, widziałem go na krakowskim, nawet kiedyś porozmawiałem z właścicielem jak go podziwiałem).
Aleksander W   06-09-2011, 09:08
#4
Też kiedyś nawet zrobiłem mu sesję foto na rogu Krakowskiego i Racławickich Sad

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Właściciel roweru   09-09-2011, 19:54
#5
No i udało się. Rower oddali mi anonimowi ludzie w prawie dobrym stanie (lekko zgięty błotnik i brak gumowego chwytaka na kierownicy - poza tym ok)

Odzyskałem go głównie dzięki akcji FB z linkiem do mojego bloga i opisu. To jednak czasem ma sens jak widać. Efekty były już po 3 dniach od rozpoczęcia nagłaśniania a łącznie po 7 dniach od kradzieży.

Nie zamierzam przestać go stawiać u siebie pod oknem, bo tak jest dla mnie wygodniej, a poza tym nie mam powodu do zmiany swoje przyzwyczajeń z powodu jakiegoś kretyna.

Swoją drogą policja ostatnio złapała jakiegoś gówniarza ze śródmieścia, który przyznał się do kradzieży między innymi mojego roweru - co może zaowocować wypłynięciem niedługo innych zaginionych sprzętów.
szymek_sq   12-09-2011, 14:44
#6
Fajne nowe zapięcie fiolet/róż, na początku zobaczyłem pokaźny łańcuch w kolorowym wdzianku, a później rower.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
MindEx   12-09-2011, 22:10
#7
Właściciel roweru napisał(a):Swoją drogą policja ostatnio złapała jakiegoś gówniarza ze śródmieścia, który przyznał się do kradzieży między innymi mojego roweru - co może zaowocować wypłynięciem niedługo innych zaginionych sprzętów.

wątpię, by czymś zaowocowało, poza wzrostem "wykrywalności" Policji. koleś się przyznał pewnie do kilku/kilkunastu czynów, które mu przykleili, bo jemu i tak jest wszystko jedno (bo młody jest), a im przybędzie zakończonych spraw.

kiedyś, w sprawie pewnej kradzieży, dostałem pismo z Policji, czy tam Prokuratury, gdzie było napisane, że jeden "gówniarz ze Śródmieścia" przyznał się do popełnienia chyba ponad 20 różnych czynów, z których np. w ciągu jednej nocy była kradzież gaśnicy z Malucha na Czubach i za 10 minut kradzież papierosów z kiosku na... Choinach Wink

Dobrze, że rower się znalazł!
pzdr.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.