Strony (4): 1 2 3 4   
Hallatil   11-05-2011, 10:20
#1
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /789430315

Ciekawe jak im to wyjdzie, swoją drogą czasem fajnie jest pojeździć po leśnych wertepach a nie po kostce (sic! znowu kostce).
Aleksander W   11-05-2011, 11:28
#2
Tam będzie asfaltobeton, w artykule jest błąd.
Stojaki na rowery będą najprawdopodobniej U-kształtne.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
misiek   11-05-2011, 13:01
#3
Wschodnia czesc zalewu ma swoj urok ze wzgledu na wlasnie ta dzikosc o ktorej pisza w DW. Szkoda ze zoraja to i poloza chodnik.
mariox   11-05-2011, 13:33
#4
Było spokojnie i w miarę luźno po tej stronie Zalewu, teraz położą coś i zacznie się tam spory ruch, nie tylko rowerowy, ale i pieszy. Mam nadzieję, że ten nowy odcinek nie zastąpi żółtego szlaku pieszego.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
marecky   11-05-2011, 14:02
#5
Cytat:Ścieżka będzie miała taki standard jak ta po zachodniej stronie przy Zemborzycach
znów zrobią ławki na których nie wiadomo czy siadać czy się kłaść? :-)

znając standardy budowania to pewnie jakiś fajny obecnie kawałek zepsują żeby zadowolić własne ambicje

moim zdaniem biorą się za ścieżki nie tam gdzie trzeba, w lesie przy zalewie nie jest tak źle jak piszą spokojnie można przejechać

ale wiadomo, urzędnicy kilka lat temu przypomnieli sobie że istnieje takie coś jak Zalew Zemborzycki i pchają się z czym się da w to miejsce, może dożyjemy czasów kiedy wyrąbią las i osiedle tam postawią :-P

słyszałem że chcą go przemianować na Morze Lublin, postawić latarnię morską etc., paranoja
Aleksander W   11-05-2011, 16:20
#6
Ta trasa ma biec równolegle do jezdni ulic Cienistej i Osmolickiej.
Projekt nie precyzuje rodzaju wybranej małej architektury - jest maksymalna kwota w której trzeba się zmieścić. Stojaki jak pisałem prawie na pewno U, co do reszty to będę starał się dowiedzieć.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
abc   11-05-2011, 16:48
#7
ja to liczę na to, że jak już ogrodzą cały zalew ścieżką, to nie spoczną na laurach i zaczną
robić w jakiś innych miejscach, byle się znów czegoś egzotycznego na długo nie uczepili.
W skrócie - fajnie, że budują i oby zrobili, ale cieszyłbym się znacznie bardziej jakby ten
artykuł dotyczył jakiegoś nowego odcinka "w", a nie "za" Lublinem [:
holden   11-05-2011, 17:47
#8
Nie mogę się doczekać kostki w SG :!:

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
BADEVIL   11-05-2011, 17:50
#9
E tam kostka ja wolę czarny asfalt i smołę :mrgreen:
maYkel   11-05-2011, 17:51
#10
O toto. I kostka na górkach czechowskich!
Strony (4): 1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.