Strony (2): 1 2   
Zwirek   17-06-2009, 21:37
#1
Gdzie w lublinie znajdę sklep z jak największym asortymentem ubrań rowerowych? Głównie zależy mi na krótkich spodenkach.. No i gdzie są jakieś w miare przyzwoite ceny?

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
KermitOZ   17-06-2009, 21:52
#2
Jeśli chodzi o ceny to z Karolą kupowałem gatki Biemme u Witeski i było taniej niż na Alledrogo. Na sklepie zbyt dużego wyboru nie ma, ale co tam chcesz to Ci zamówi.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Karola   17-06-2009, 22:13
#3
Zwirek napisał(a):Gdzie w lublinie znajdę sklep z jak największym asortymentem ubrań rowerowych?
Gdzie byś nie poszedł to i tak masz lepiej niż my. Damskich rowerowych ciuchów w sklepach prawie nie ma a to co już jest - jest w jakieś różowe kwiatuszki ;-) I jakby tego było mało damskie rzeczy są zawsze droższe niż męski. I gdzie tu sprawiedliwośc.
PrażonyRabarbar   17-06-2009, 22:30
#4
Witam

Generalnie w lbn z ciuchami cienko, wiadomo produkt niszowy, mało popularny.
Ja ostatnio koszulkę w Irmaku na Nałęczowskiej 30 kupiłem.

Karola damskie też tam są.

Dzisiaj byłem GoSport i jakiś tam ciuchy są, głównie Kellysa co mnie cieszy, bo miałem zamiar sobie sprawić spodenki, a tam wszystkie rozmiary są od M do XL.

Jeszcze jakiś wybór jest w Rojaxie na Zana.

pzdr
mariox   17-06-2009, 22:41
#5
W Tesco (naprzeciwko Cleopatry) i w nowym Olimpie są sklepy 4Fun. Mają też ciuchy rowerowe i plecaki.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
truskafka   17-06-2009, 22:43
#6
mariox napisał(a):W Tesco (naprzeciwko Cleopatry) i w nowym Olimpie są sklepy 4Fun. Mają też ciuchy rowerowe i plecaki.

ostatnio oglądałam, nawet ceny są przyzwoite

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
mariox   17-06-2009, 22:45
#7
Czekaj na promocję. Ja kupiłem bluzę i spodenki, a zapłaciłem tylko za spodenki. Czasami robią takie coś, trzeba polować na okazję, szkoda kasy :mrgreen:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
truskafka   17-06-2009, 22:46
#8
teraz właśnie jakieś obniżki są Big Grin

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
żabol   18-06-2009, 08:37
#9
truskafka napisał(a):teraz właśnie jakieś obniżki są Big Grin
O to muszę się wybrać. Nawet fajne są tam ubrania, a w tamtym roku męskie koszulki były po 39zł (w promocji). I maja damskie fajne. A może ktoś posiada Lidlowe... gdzieś słyszałam że są nawet ok, ale i tak trochę się boję wydać kasę na takie niepewne.
holden   18-06-2009, 10:58
#10
Ja w lidlu kupiłem raz koszulkę 'rowerową' z długim rękawem kilka lat temu... jeden wielki niewypał, było napisane coolmax, ale koło coolmaxa to chyba nawet nie leżało, co więcej wymiary tego są chyba dla jakiś niemców z oktoberfest...
-za krótkie rękawy
-za krótkie plecy
-dużo miejsca na brzuch
nadaje się to co najwyżej jako warstwa dociepleniowa podczas siedzenia przy ognisku ;-)
aczkolwiek było to kilka lat temu, teraz możliwe, że dają 'bardziej rowerowe' ubrania

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.