Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Bydziesz Ty jechał na październikowej masie?Ankieta:
tak
0 (0%)
nie
0 (0%)
Razem 0 głosów 0%
Seb   26-10-2010, 22:35
#11
Czyli jednak było jeżdżone/chodzone Deptakiem :-)

Nie przeszkadzałoby chyba nikomu gdybyśmy na Deptaku zeszli z rowerów i przeszli się do UM aby zakończyć MK i zrobić pamiątkowe zdjęcie grupowe jak i podnieść na koniec rowery :-)
artlomen   27-10-2010, 03:03
#12
Seb napisał(a):Czyli jednak było jeżdżone/chodzone Deptakiem :-)

Nie przeszkadzałoby chyba nikomu gdybyśmy na Deptaku zeszli z rowerów i przeszli się do UM aby zakończyć MK i zrobić pamiątkowe zdjęcie grupowe jak i podnieść na koniec rowery :-)


pomysł bardzo fajny mi się podoba takie przejście przez deptak być może Wschodni Sambastion poprowadzi ten spacer z rowerami po deptaku bo mieliśmy grac na masie w tamtym miesiącu ale sporo osób pojechało do Wrocławia tam grac wiec jak uda się zebrać ludzi to zagramy dla Masy Krytycznej jutro przekaże ta informacje sambistom może się zbierzemy Smile oczywiście jak chcecie

pozdrawiam
Seb   27-10-2010, 10:25
#13
artlomen, bardzo fajny pomysł :-)
Byłoby super, ale jeszcze nie mamy wyznaczonej trasy przejazdu, więc na razie czekam na opinię na temat mojej trasy jak i tras innych.
Czasu zostało bardzo mało, aby się dogadać.

P.S.
Zachęcam ludzi do wzięcia ze sobą pełnego oświetlenia roweru i kamizelek odblaskowych dla własnego bezpieczeństwa.
Będzie już noc i trzeba mieć oświetlenie.
Osoby w kamizelkach jak zechcą będą pełniły funkcje "porządkowych"

Masa krytyczna 29.10.2010

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH
Zwirek   27-10-2010, 11:08
#14
@Seb - Fajna trasa, ale nie podoba mi się pomysł z chodzeniem deptakiem(no bo niby co to pokazuje? i dlaczego mam deptać, skoro mam rower żeby na nim jechać?) i wolałbym standardowo na metę zajechać rowerem.

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
solrayo   27-10-2010, 12:12
#15
Smile Podoba mi się ten pomysł z przejściem deptakiem, to może być bardzo ciekawe. Będzie wyglądało jak jakiś heppening czy flash mob 8-)
Trasa fajna, mam tylko objekcje do przejazdu odcinkiem Unii Lubelskie - tam się jedzie i jedzie, a mało kto MK zauważy Undecided
zaworek   27-10-2010, 12:47
#16
myśle że przypedałuje, będe miał 10 elementów emitujących światło, będzie ktoś miał więcej?? :mrgreen: co do trasy to każda dobra aby tylko nie jechać pod prąd

[Obrazek: stats.jpg] 
kowalik.krzysztof   27-10-2010, 13:18
#17
Jako naczelny rewolucjonista, podpisuję się pod pomysłem przemarszu przez Krakowskie! Co to ma na celu? Choćby wskazanie, że to nie normalne zamykać deptak dla rowerów, a jak już zamykać to z sensownym objazdem a takiego brak. Nic bardziej nie zachęca do jazdy na rowerze, niż 3 razy szybsza i krótsza trasa to pracy czy na zakupy! Swoją drogą proponowałbym też Kozią pod prąd... Po ostatnim przejeździe na MK została pozytywnie zaczarowana i można nią już legalnie jeździć w jedną stronę!

Co więcej super by było gdyby na MK pojawił się Wschodni Sambastion!!!

Tylko nie wiem czy na masę się wyrobię zdrowotnie i czasowo:-)

I zakończę pytaniem: czy osoby zgłaszające trasy są w stanie poprowadzić masę? Żeby nie było, że ktoś planuje a ktoś inny prowadzi!
Seb   27-10-2010, 14:50
#18
Solrayo twoje trasy zawierają trochę za dużo lewoskrętów a z tym jest zawsze problem w przypadku MK. Im więcej lewoskrętów tym gorzej będzie przejechać przez miasto.

Krzysiek oczywiście jestem w stanie poprowadzić masę, dlatego zaproponowałem swoją trasę.

Jeżeli by Wschodni Sambastion pojawiłby się i poprowadził nas przed deptak to jestem za przemarszem tamtędy.
Jeżeli jednak WS nie daliby rady jestem za tym aby przez deptak przejechać rowerami :-)

P.S.
Przypominam, że mamy być głośno więc gwizdki, wuwuzele, trąbki i dzwonki wskazane :-)
Jak również wszelkie ozdobniki roweru w postaci neonów, odblasków, światełek przymocowanych na całym rowerze 8-)
michal wolny   27-10-2010, 17:47
#19
jest info zwrotne od SAMBAstionu, że chętnie zagrają, może niekoniecznie w pełnym składzie, ale bankowo kilka osób od nich pojawi się - także na rowerach - i mogą przejść z Masą przez deptak pod Ratusz. co Wy na to?
zawsze to dodatkowe uatrakcyjnienie Masy, może przyciągnie większą ilość rowerzystów
a poza tym będzie co wspominać Smile
do zobaczenia w piątek!!

www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Seb   28-10-2010, 08:23
#20
No to fajnie, że się pojawią :-)
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.