Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
KermitOZ   24-08-2010, 21:14
#21
Seb napisał(a):Poblokujemy trochę Lublin :-)
Znakomity pomysł, dogadaj się z rolnikami, kierowcami tirów i taksówek, górnikami itd i blokada będzie 100x większa. Powodzenia.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
MindEx   24-08-2010, 22:42
#22
w sumie to nie do końca ten temat, ale zwrócę uwagę Wszystkich na fakt, że w niejednym miejscu na świecie MK jedzie nie jednym pasem na np. 3 pasmowej drodze, ale całą szerokością tej drogi. myślę, że raz w miesiącu się blachosmrodziarzom należy za niejednokrotne, celowe, blokowanie rowerzystów.

natomiast co do blokowania Lublina - nasza MK robi to faktycznie nie raz. wydaje mi się, że tak dzieje się na wszystkich ulicach, na których jest jeden pas w każdą stronę i do tego linia ciągła między tymi pasami Wink
Kamil   24-08-2010, 23:37
#23
MindEx napisał(a):w sumie to nie do końca ten temat, ale zwrócę uwagę Wszystkich na fakt, że w niejednym miejscu na świecie MK jedzie nie jednym pasem na np. 3 pasmowej drodze, ale całą szerokością tej drogi. myślę, że raz w miesiącu się blachosmrodziarzom należy za niejednokrotne, celowe, blokowanie rowerzystów.

Byla kiedys o tym dyskusja. Ostateczny wniosek byl taki, ze masa nie ma wkurzac kierowcow, tylko promowac kolarstwo - jeden pasWink
zrzędziątko   25-08-2010, 20:37
#24
No to trzeba się pojawić na Litewskim w piątek! Czy MK jest jakoś uzależniona od pogody?
Wieśko   25-08-2010, 20:44
#25
zrzędziątko napisał(a):Czy MK jest jakoś uzależniona od pogody?
W żadnym wypadku. Nie słyszałem o odwołaniach.
rysieklbrt   25-08-2010, 22:48
#26
jeśli potrzeba osób do zabezpieczania trasy mogę pomócSmile tylko dajcie znać bo nie wiem czy mam szykować kamizelkę ;-)
Wieśko   25-08-2010, 22:51
#27
Kamizelkę możesz wziąć nawet, gdy porządkowych będzie od groma.
BADEVIL   26-08-2010, 09:11
#28
KermitOZ napisał(a):[Znakomity pomysł, dogadaj się z rolnikami, kierowcami tirów i taksówek, górnikami itd i blokada będzie 100x większa. Powodzenia.

Ale po co te uszczypliwości zgryźliwości i inne takie ... Idea

Również posiadam kamizelkę chętnie pomogę przy blokowaniu Lublina na potrzeby Masy Krytycznej. :->
zaworek   26-08-2010, 21:40
#29
zabezpieczający są ważni ale żeby nie mieli za dużo roboty ważne jest aby prowadzący dobrze jechali na czele, dwa punkty krytyczne wg mnie:
jadąc z zamojskiej w uni lubelskiej zajmujemy drugi pas od lewej !!!!!!!. na rondzie z fabryczną przy zjeździe proponuje zajęcie pasa środkowego bo prawy pas kończy się zaraz za rondem i może by problem ze zmianą pasa (przy zjeździe z ronda mozemy zająć pas środkowy i prawy wtedy będzie kolumna krótsza a bez problemu zjedziemy sie w jeden pas)
na kunickiego za wiaduktem zajmujemy lewy pas!!!!!!! co ułatwi nam pojechanie prosto na pilsudskiego


NIE ZAPOMNIJCIE O GWIZDKACH, DZWONKACH, TRĄBKACH I INNYCH URZĄDZENIACH HAŁASUJĄCYCH

[Obrazek: stats.jpg] 
maciek2610   27-08-2010, 20:22
#30
zaworek napisał(a):NIE ZAPOMNIJCIE O GWIZDKACH, DZWONKACH, TRĄBKACH I INNYCH URZĄDZENIACH HAŁASUJĄCYCH


Dobrze było? ;-)
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.