Strony (2): 1 2   
PrażonyRabarbar   13-03-2010, 23:48
#1
Najlepiej smakuje z herbatą, kawą, kawą z mlekiem, mlekiem ciepłym i zimnym, z kożuchem i bez.
A dla zboków rowerowych będzie najlepszy z izotonikiem.

Dla wszystkich, pracujących, studentów (nie honoruje zniżek :-P ), matek karmiących piersią, młodych i starych, grubych i garbatych.

Koszt tylko...?

Kto chętny niech się zapisuje.

Kubek-fotki

Kubek-klip
truskafka   14-03-2010, 00:05
#2
mi się podoba, ile takie cuś kosztuje?
a czorny się da? coby z moją czarną duszą się zgrywał Tongue

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
KermitOZ   14-03-2010, 00:11
#3
Super pomysł, o tym też już kiedyś było gadane, ale Sylwek zadziałał, brawo Big Grin Imo kubek powinien być cały pomarańczowy i wtedy się będzie lepiej prezentował Smile A logo z dwóch stron. Ja na pewno jakiś komplecik zamówię Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
holden   14-03-2010, 00:51
#4
KermitOZ napisał(a):Imo kubek powinien być cały pomarańczowy
To samo pomyślałem jak tylko zobaczyłem fotę :-> bo teraz to wygląda trochę jak naklejka Wink

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Pinky   14-03-2010, 01:47
#5
Ulubiony owoc KermitOZa ? Oczywiscie pomarancza. Jak sie nazywa rower KermitOZa ? Mechaniczna Pomarancza. Lubelska Pomaranczowa Rewolucja na kubku, czemu nie ? Tylko prosze konkrety. Bardzo chcialbym taki kubek miec w pracy.

Ps. Klip jest porywajacy.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
marecky   14-03-2010, 12:41
#6
fajna sprawa taki kubek :-)
truskafka napisał(a):ile takie cuś kosztuje?
podejrzewam że kilkanaście zł, raczej nie więcej
PrażonyRabarbar   14-03-2010, 14:23
#7
Kubek zamówiłem w empiku, kosz to to 19.90zł.
Z pomarańczowym kubkiem to będzie problem, bo standardowo dają biały, w innych firmach dodatkowo są do wyboru z kolorowym środkiem lub obrzeżem.

Na Bursaki jest firma która zajmuje się tego typu gadżetami i tam koszt pow. 3szt (kolor biały) to ok. 14zł.

Wtorek i środę mam wolne, więc pewnie zajadę do nich i zapytam o nadruk loga z dwóch stron, oraz czy jest możliwość zamówienia innego koloru kubka.
Ewentualnie można zrobić nadruk na całej długości boku kubka w kolorze pomarańczowym.

Sam kubek prezentuje się bardzo dobrze i nie mam wrażenia , że logo jest naklejone.
Dla mnie wykonanie jest bardzo dobre, powierzchnie jest śliska i błyszcząca, sam kubek jest bez żadnych defektów.
mariox   14-03-2010, 18:32
#8
A może by tak zrobić parę oficjalnych gadżetów, a jakiś skromny zysk z ich sprzedaży niech zasila konto Stowarzyszenia?
Kubek to niezły pomysł na początek.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
marecky   14-03-2010, 20:54
#9
ja jutro lub pojutrze zahaczę przynajmniej jedną firmę, która się zajmuje czymś takim jak właśnie m.in. kubki i podam ewentualną cenę wykonania
KermitOZ   14-03-2010, 21:58
#10
Spoko, to dowiedzcie się. Kubek cały pomarańczowy zdecydowanie lepszy, ale jak coś to może być pomarańczowy dookoła po prostu. Mam dosyć szeroką listę jeśli chodzi o gadżety, ale na razie ja sam nie zamierzam nic robić w tym kierunku, co oczywiście nie broni nikomu wychodzić z jakąś inicjatywą Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.