Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie z brazylijskim podróżnikiem rowerowym - 17.01
#1
Zobaczyłem na fb zaproszenie na spotkanie z brazylijskim podróżnikiem rowerowym - Mika Marcondes dr Freitas, który opowie o swoich wyprawach rowerowych po Europie.
Więcej tutaj Smile
ja na STRAVA

Odpowiedz
#2
Zamierzam się pojawić na tym spotkaniu. Z tego co słyszałem, Mika potrafi ciekawie i z przysłowiowym "jajem" opowiadać o swoich podróżach i przygodach rowerowych.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Wybieram się.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#4
czy to jest wydarzenie organizowane przez RL? czy jakoś szerzej promowane? bo jeśli będą 3 osoby, to trochę mało Big Grin
ja się jeszcze waham, ale chciałbym się wybrać.
Odpowiedz
#5
a rozumiesz po brazylijsku?
Odpowiedz
#6
(17-01-2018, 14:35)MindEx napisał(a): czy to jest wydarzenie organizowane przez RL? czy jakoś szerzej promowane? bo jeśli będą 3 osoby, to trochę mało Big Grin
ja się jeszcze waham, ale chciałbym się wybrać.
Nie jest to wydarzenie organizowane przez RL, a przez Wspólną Przestrzeń.
Wydarzenie jest na FB: https://www.facebook.com/events/529429587436956/
Z tego co widać, zainteresowanie jest całkiem spore.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
(16-01-2018, 09:06)Rado napisał(a): Zamierzam się pojawić na tym spotkaniu.

Jak było ? Opowiadaj Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Miło było spotkać tak wielu lubelskich rowerzystów w jednym miejscu Smile Było prawie 40 osób. Poza tym bardzo fajna miejscówka.
Co do samego spotkania z Miką - zdjęć za dużo nie było, ale w sumie nie było to typowe slajdowisko, lecz właśnie spotkanie z podróżnikiem. Opowiadał ciekawie, jego podróż nie była typową podróżą rowerową nastawioną na zwiedzanie interesujących miejsc, lecz podróżą, której celem było przede wszystkim poznanie nowych ludzi, nieznanych tradycji i kultury innych krajów.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości