Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Witam jestem Paweł i już od 3 lat jestem zapalonym fanem  dwóch kulek , jeżdżę minimum raz w tygodniu jakieś 5 km a w weekendy są dłuższe wypady jak jest ładna pogoda

Odpowiedz
#2
Witamy w Rowerowym Lublinie.  Szerokiej drogi na wyjazdach. Wink
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
(12-09-2017, 23:20)Clinton542 napisał(a): od 3 lat jestem zapalonym fanem  dwóch kulek 

Witaj  Smile .Co to za pojazd posiadasz , na dwóch kulkach ? Angel
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
(12-09-2017, 23:20)Clinton542 napisał(a): jeżdżę minimum raz w tygodniu jakieś 5 km 
To dość duży wysiłek tylko po to, aby zareklamować fotografie ślubne. 
Uważaj na ciśnienie przy wsiadaniu na rower (o ile go posiadasz)...  Tongue 

P.S. (edycja) 
Pytanie do Adminów: 
Po co umieszczane są pod nickiem gwiazdki? 
Na "dzień dobry" dwie sztuki... nawet jeśli ktoś zakłada konto tylko po to, aby umieścić reklamę.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#5
Hejka Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Post autora wątku został wyedytowany poprzez usunięcie zabronionej Regulaminem reklamy.
Oczywiście takie konto bym od razu usunął (lub inny z moderatorów), jakbym zobaczył je wcześniej. Ale cóż, stało się - Marek już przywitał się ładnie z nowym spamerem. A potem poszło już z górki. Jedynie Darek zachował czujność Wink
Darku, gwiazdki pod nickiem są generowane automatycznie przez silnik forum w zależności od ilości napisanych postów. Ale dlaczego za jeden napisany post są już dwie gwiazdki? To pytanie raczej do admina - MaćkaNP.
PS. dziś na dzień dobry usunąłem 18! kont spamerskich. Tak wygląda żmudna praca moderatorów tego forum Sad
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
cześć clinton65447! świetnie, że tu trafiłeś!
Odpowiedz
#8
Nie zauważyłem tego podpisu.  Dopiero po  poście Darka . Też bym wywalił . Codziennie kilka takich kwiatków kasuję na mojej grupie zamkniętej. Wink
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
Witaj na forum Wink
Odpowiedz
#10
Powitać Smile
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości