Forum Rowerowy Lublin
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 (/thread-6749.html)



Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Noorbi - 05-05-2014

No, to jeszcze ode mnie tracki
01.05.2014
02.05.2014
03.05.2014
04.05.2014


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - TomStep - 05-05-2014

mraugorzata napisał(a):No i my w domu od około godziny.
Torbę Tomka wydaliśmy bez okupu,

Kiedy i gdzie następny wyjazd :?:
Cytat:

Dziękuję za podwózkę bagażu ;-) , okup musi poczekać, myślę że nadarzy się jeszcze okazja do rewanżu :-).

Majówkę mieliście fajną, szkoda tylko że mogłem dołączyć do was tylko na jeden wieczór, ale było warto bo poznałem nowe twarze RL i oczywiście dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie no i za komitet przywitany :-D.
Damian, przepraszam za ranną pobudkę związaną z kluczem :-( , ale musiałem startować żeby nie forsować zbytnio tempa. Powrót miałem zdecydowanie w lepszej pogodzie niż ta sobotnia i już przed 18 dotarłem do domu.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - JuraS - 05-05-2014

TomStep napisał(a):musiałem startować żeby nie forsować zbytnio tempa. Powrót miałem zdecydowanie w lepszej pogodzie niż ta sobotnia i już przed 18 dotarłem do domu.
Gratulacje Tomku ;-) ,wyglądaliśmy Cię po drodze i myśleliśmy że,dogonimy Cię w okolicach Lubartowa.Ale byłeś szybszy :-> .Jaka średnia :?:


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - TomStep - 05-05-2014

JuraS napisał(a):
TomStep napisał(a):musiałem startować żeby nie forsować zbytnio tempa. Powrót miałem zdecydowanie w lepszej pogodzie niż ta sobotnia i już przed 18 dotarłem do domu.
Gratulacje Tomku ;-) ,wyglądaliśmy Cię po drodze i myśleliśmy że,dogonimy Cię w okolicach Lubartowa.Ale byłeś szybszy :-> .Jaka średnia :?:

  • Po drodze mijały mnie samochody na tablicach lubelskich z rowerami, nie znam tak dobrze jeszcze wszystkich a ja nie mam jeszcze stroju RL (lekki poślizg), to może ktoś by mnie poznał na trasie. Wiaterek w niedzielę mi troszeczkę sprzyjał, więc udało się wykręcić na dystansie 245 km średnią 26,82, czas przejazdu 10,35 godz
.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Noorbi - 05-05-2014

Ja jeszcze z trochę innej beczki. Przeglądałem materiały filmowe z wyjazdu, a w szczególności zwróciłem uwagę na ognisko pierwszego wieczora... Jest chęć śpiewu w narodzie, tylko brak literatury. Może stworzyć śpiewnik RL... taki nie za gruby, żeby zawsze można było go ze sobą zabrać. Już coś takiego robiłem więc mogę się tym zająć. ;-)


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - mraugorzata - 05-05-2014

No dobra, i ja trochę się ogarnęłam. Przyznam, że wczoraj padłam jak mucha i o godz. 22 spałam już snem sprawiedliwego :-P Ale jaka wyspana wstałam dzisiaj o 7! :-D

W pierwszej kolejności wielkie dzięki dla Damiana za sam pomysł, a następnie ogarnięcie wyjazdy, zaklepywanie miejsc, dogadywanie się z właścicielem, a następnie nas dzielnie prowadził przez białowieskie lasy. Kto chciał, ten jechał rekreacyjnie, kto chciał, ten jechał jeszcze bardziej rekreacyjnie, ale ostatecznie nikt się nie zgubił :-)

Chciałam zwrócić uwagę, że nasza kwatera znajdowała się w idealnym miejscu do przyjęcia takiego stada rowerzystów - z dala od cywilizacji, która mogłaby się skarżyć, że byliśmy "ciutkę za głośno" :-D

W następnej kolejności - wielkie dzięki dla wszystkich uczestników wyjazd ;-) Nawet najpiękniejsze widoki, najurokliwsze trasy i najlepsza pogoda nie zagwarantuje udanego wyjazdu, jeśli nie ma dobrej ekipy. Okazało się, że na forum są prawdziwe talenty na miarę The Voice of Poland 8-) I jednoosobowe chórki :lol:

Jadąc tam nie spodziewałam się, że będzie aż tak płasko! :-D Niedosyt górek wyrównał majstersztyk polskiej myśli inżynieryjno-architektonicznej w postaci schodów, które śmiało można uznać za premię górską poza jakąkolwiek kategorią :lol:

Noorbi napisał(a):Może stworzyć śpiewnik RL...
Chciałam o tym samym napisać. Pomysł godny rozważenia. Wrzucić to jako pdf gdzieś na forum lub na stronę stowarzyszenia (ja się nie rządzę, nie jestem nawet stowarzyszona :-P ), kto chce pobierze, wydrukuje sobie, kto nie chce to nie.
Wtedy przynajmniej byśmy wiedzieli której zwrotki "Morskich opowieści" śpiewać po kolei :-P Jakby co to mogę pomóc, mam nadzieję zdać egzamin w maju i będę miała trochę wolnego ;-)
Tylko co to jest mały śpiewnik? :mrgreen: Trzeba by pisać maleńką czcionką, bo różnorodność repertuaru przy ognisku była przeogromna 8-)

Co do moich zdjęć to może w środę je jakoś ogarnę, bo dzisiaj i jutro mam sporo zaległości do nadrobienia.

Do zobaczenia na kolejnych ustawkach, może będę miała już nową przerzutkę :evil:

Edit.
Zauważyłam, że rozpoczęłam stronę 20 tego tematu! :-D

Edit2
I to mój 800 post! :-D


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Noorbi - 05-05-2014

mraugorzata napisał(a):Wrzucić to jako pdf gdzieś na forum
Tylko co to jest mały śpiewnik? :mrgreen:
Ja bym poszedł nie co dalej. Chciałem to też wydrukować... da się... i oprawić.
Myślałem tak wszystkiego po trochu ze 60 utworów w fotmacie A5 z możliwością dopinania kolejnych kartek.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Rado - 05-05-2014

Ogarnąłem fotki - po selekcji pozostało zaledwie ;-) 99. https://picasaweb.google.com/1066978172 ... 5656867746

Co do samego śpiewnika, to nie będę się wypowiadał - nie potrafię śpiewać Undecided :oops: :-| :-(


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - slonko_k - 05-05-2014

Noorbi, świetny pomysł. Znając repertuar, mogłabym się w przyszłości lepiej przygotować i nie być szantową ignorantką ( :oops: ), i wszyscy czulibyśmy się pewniej, mając tekst przed oczami. Zastanawiam się tylko, czy będą okazje, żeby razem pośpiewać. ;-)

Ach, i rewelacyjne fotki wstawiacie! Ciekawe, czym zaskoczy nas paparazzi wyjazdu, czyli Yanq :mrgreen:


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Noorbi - 05-05-2014

slonko_k napisał(a):Zastanawiam się tylko, czy będą okazje, żeby razem pośpiewać. ;-)
Eeeeee...no będą. :mrgreen: