Forum Rowerowy Lublin
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 (/thread-6749.html)



Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - damian.s - 20-04-2014

Gosia- jak się wyspimy :-) a nie, przepraszam - to chodzi o pierwszy dzień - to myślę że dobrze byłoby wyjechać około godz 14.00. Do tej godziny już chyba wszyscy powinni się zjawić na miejscu i z grubsza ogarnąć. W najbliższy piątek pewnie będę służbowo w Białymstoku, więc sprawdze część trasy dojazdowej, ale wydaje mi się że 4 godz na dojazd powinny wystarczyć. W ogóle to jak się dowiedziałem że szykuje mi się wyjazd służbowy w tamte rejony to chciałem urlop na cały tydzień i zabrać rower ze sobą, w Białymstoku odłączyć się od kolegi i jakimś takim kółkiem przez Suwałki i okolice dotrzeć do krainy żubra, ale niestety nie ma szans Smile


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - ArtiArt - 21-04-2014

damian.s napisał(a):...to myślę że dobrze byłoby wyjechać około godz 14.00.

Co Confusedhock: o 14 Confusedhock: ?

To nie ma co jechać w środę. Tak więc dla tych co ze mną podróżują wyjeżdżamy w czwartek rano.
Godzinę sprecyzuję bliżej wyjazdu (może w kilka aut pojedziemy).


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - damian.s - 21-04-2014

To napiszę inaczej - zakładam że nikt nie będzie wstawał o 4 rano, więc podejrzewam że wyjazd z Lublina nastąpi gdzieś między godziną 7 i 9, w zależności jak komu będzie pasowało. Byłoby fajnie gdybyśmy w okolicy południa zjawili się na miejscu. Chwila czasu na rozładunek rowerów itp. Trasa pierwszego dnia ma około 50-60km, więc więc godzina 14 to w zasadzie taka pora, że można to jeszcze spokojnie przejechać i bez pośpiechu wrócić na grila. Ale jeśli wszyscy będą gotowi do wyjazdu już np o 12.30 lub 13.00, to przecież nie będziemy czekać do 14 i wyruszymy wcześniej. Dlatego może planujmy wyjazdy z Lublina tak, aby na miejscu być około południa czyli godz. 12. Tak ja to widzę, jeśli ktoś ma jakies uwagi to bardzo proszę, wszystko jest do rozważenia Smile


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - mraugorzata - 21-04-2014

Taki obrazek przywitał mnie dzisiaj na fejsbuku :-P


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - damian.s - 22-04-2014

Mam nowe wiadomości:
1. Nie najlepsza wiadomości dla Truskafki - na miejscu nie ma ekspresu do kawy. Najbliższy ogólnodostępny ekspres do kawy znajduje się w restauracji w Narewce (4km) :-)

2. Kwestia posiłków - jako że chętne na posiłki są tylko dwie osoby (z wyjątkiem soboty, gdzie chętnych jest 5-6osób), to wygląda to tak, że Artur i JuraS muszą wrócić do czasów harcerskich i posiłki przygotowywać we własnym zakresie. Jeśli chodzi o obiadokolację w sobotę, to dam jeszcze znać czy będzie taka opcja - chodzi o to, że pani kucharka która dojeżdża na miejsce i przygotowuje te posiłki, ostatnimi czasy ma trochę problemów ze zdrowiem. Właściciel ma się dowiedzieć czy będzie mogła przyjechać na sobotę i coś przygotować dla sześciu osób, bo dla dwóch osób, to napewno nie ma takiej opcji.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - KrzysiekP - 22-04-2014

Czy ktoś zamówił pogodę pytam grzecznie ?


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - mariox - 22-04-2014

damian.s napisał(a):Na miejscu nie ma ekspresu do kawy. Najbliższy ogólnodostępny ekspres do kawy znajduje się w restauracji w Narewce (4km)
Ale dopiero trochę dalej na południe jest naprawdę wypasiony ekspres ;-)
KLIK


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Mariobiker - 22-04-2014

KrzysiekP napisał(a):Czy ktoś zamówił pogodę pytam grzecznie ?
Krzysiu czy taka jak dzisiaj wystarczy :?:


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - KrzysiekP - 22-04-2014

Z pewnością jechałbym :-)


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - truskafka - 23-04-2014

no trudno, jakoś przetrwam :p