Forum Rowerowy Lublin
Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 (/thread-6749.html)



Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - truskafka - 13-04-2014

Mi tam pasuje taka jak Mario pokazał, ale jakby było ze 2-3 st. więcej to się nie obrażę Smile
Pamiętajcie o jakimś specyfiku na kleszcze i komary bo w tym roku zapowiada się urodzaj przynajmniej na te pierwsze ...


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - mraugorzata - 13-04-2014

Ja o pogodzie nie będę się wypowiadać, bo raz już nie wyszło...


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Mariobiker - 13-04-2014

truskafka napisał(a):ale jakby było ze 2-3 st. więcej to się nie obrażę Smile
Ja to nawet bym się nie obraził gdyby było więcej o 6-8 st. :mrgreen:


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Jurek S - 14-04-2014

No to jak zaczęliście o pogodzie gadać ... :mrgreen:


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - ania-roszpunka - 14-04-2014

renania napisał(a):Aniu, mam nadzieję, że troszkę wyćwiczyłaś się w załatwianiu dobrej pogody i tym razem wyczarujesz nam lepszą niż na ostatnią ławeczkę :-P.... :mrgreen:


Reniu przecież pogoda ławeczkowa była iście barowa, czyli było tematycznie :-P :mrgreen: Tym razem plany mamy nieco inne, także słońce zamówione - bez ograniczeń! :mrgreen:


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Mariobiker - 14-04-2014

Damianku kierowniku nasz sympatyczny czy jest opcja zamówienia na sobotę czterech obiadokolacji (kolacji) dla spragnionych i głodnych ;-)


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - damian.s - 14-04-2014

mariobiker napisał(a):czy jest opcja zamówienia na sobotę czterech obiadokolacji (kolacji) dla spragnionych i głodnych ;-)
Mariusz, zamówić zawsze można, ale czy coś zostanie przygotowane to inna sprawa :mrgreen: W tym momencie jest was czterech, o obiadokolacji wspominał też coś JuraS, to już byłoby 5 porcji - wydaje mi się, że dla takiej ilości osób można by już ugotować. W przyszłym tygodniu zadzwonię do właściciela i dowiem się czy dla 4-5 osób coś by przygotowali i dam znać.


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - Mariobiker - 14-04-2014

damian.s napisał(a):W tym momencie jest was czterech, o obiadokolacji wspominał też coś JuraS, to już byłoby 5 porcji - wydaje mi się, że dla takiej ilości osób można by już ugotować. W przyszłym tygodniu zadzwonię do właściciela i dowiem się czy dla 4-5 osób coś by przygotowali i dam znać.
Dzięki Damian :-D


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - ArtiArt - 14-04-2014

damian.s napisał(a):W tym momencie jest was czterech, o obiadokolacji wspominał też coś JuraS, to już byłoby 5 porcji - wydaje mi się, że dla takiej ilości osób można by już ugotować. W przyszłym tygodniu zadzwonię do właściciela i dowiem się czy dla 4-5 osób coś by przygotowali i dam znać.

Ja też się pisze. Za 25 zł to pewnie obiad 4 daniowy z deserem ;-)


Re: Puszcza Białowieska i okolice - majówka 2014 - damian.s - 14-04-2014

ArtiArt napisał(a):Za 25 zł to pewnie obiad 4 daniowy z deserem ;-)
Oczywiście - czteropak Żubrów i pizza :mrgreen:

Artur - chcesz obiad na każdy dzień, czy tylko na sobotę?

Jeśli ktoś chce zamówić posiłek, to prosiłbym o informację czy na wszystkie dni czy nie. Na razie chętnych na inne dni niż sobota nie ma zbyt wielu, więc nie wiem, czy dla jednej lub dwóch osób będzie coś przygotowywane. Ale dowiem się w przyszłym tygodniu czy są jakieś minimalne ilości osób i dam znać.

A wszelkie zamówienia specjalne typu łopatka lub karczek z żubra w marynacie, grilowane udko z dzika, szaszłyki z łosia proszę kierować bezpośrednio do szefa kuchni Barta :mrgreen: